2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu medycznego specjalistycznego z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej (stentgraftów) na bieżące potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Beschreibung: Zakup i dostawa sprzętu medycznego specjalistycznego z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej (stentgraftów) na bieżące potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
Interne Kennung: DZP/2-23/233/124/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Zestaw stentgraftów niskoprofilowych do aorty piersiowej i brzusznej z możliwością zaopatrzenia łuku aorty DEPOZYT
Beschreibung: Część 1 Zestaw stentgraftów niskoprofilowych do aorty piersiowej i brzusznej z możliwością zaopatrzenia łuku aorty DEPOZYT
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. W trakcie obowiązywania umowy Zamawiający może skorzystać z prawa opcji. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego jest jego uprawnieniem (a nie zobowiązaniem), nie jest obowiązkowe i nastąpi w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie asortymentu objętego przedmiotem umowy, a także w ramach posiadanych środków finansowych. 2. Prawo opcji obejmuje uprawnienie do zwiększenia o 50,00 % ilości każdej z pozycji asortymentowych, objętych przedmiotem umowy. W przypadku, gdy 50,00 % danej pozycji asortymentowej stanowi ułamek, ilość objętą prawem opcji zaokrągla się w dół do liczby całkowitej. 3. Zamawiający z prawa opcji może korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej wielkości, o której mowa w ust. 2. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości albo w części. 4. Wykonawca wykona przedmiot umowy w ramach zamówienia opcjonalnego zgodnie z warunkami i na zasadach określonych dla zamówienia podstawowego. Wartości cen jednostkowych dla asortymentu objętego zamówieniem opcjonalnym będą takie same jak dla asortymentu objętego zamówieniem podstawowym. 5. Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji najpóźniej na jeden miesiąc przed upływem terminu obowiązywania umowy, wskazanego w § 6 ust. 1. 6. Warunkiem skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji jest złożenie Wykonawcy przez Zamawiającego, w terminie wskazanym w ust. 5, oświadczenia woli o skorzystaniu z tego prawa, w którym Zamawiający wskaże wielkość (zakres) prawa opcji z którego korzysta. Wykonanie prawa opcji nie wymaga dokonania zmiany do umowy w rozumieniu postanowienia § 10. 7. Oświadczenie, o którym mowa w ust. 6, Zamawiający złoży w formie pisemnej lub w formie elektronicznej (tj. przy użyciu kwalifikowanego podpisu elektronicznego). 8. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego nie stanowi podstawy do zmiany terminu obowiązywania umowy, wskazanego w § 6 ust. 1. 9. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji lub skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie Wykonawcy nie przysługuje względem Zamawiającego żadne roszczenie z tego tytułu.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Koszulka naczyniowa z zastawką
Beschreibung: Część 2 Koszulka naczyniowa z zastawką
583585-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DZP/2-23/233/124/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33111730 Angioplasty supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Lot: LOT-0002