See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga održavanja sustava za računalstvo visokih performansi (HPC) s pripadajućim komponentama
Beschreibung: Nabavlja se godišnja usluga održavanja sustava za računalstvo visokih performansi (HPC) s pripadajućim komponentama.
Interne Kennung: 03-2026-25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Održavanje sustava za računalstvo visokih performansi (HPC)s pripadajućim komponentama