2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2025-0406 Wijkvernieuwing Gasthuiswijk fase 4
Beschreibung: De gemeente Leiden vernieuwt de openbare ruimte in Gasthuiswijk – Haagweg Zuid, fase 4. De opdracht omvat de technische uitwerking van het vastgestelde definitieve ontwerp (DO) in bouwteamverband en vervolgens de realisatie van het Werk. In de bouwteamfase wordt het DO uitgewerkt tot een uitvoeringsgereed contractdossier, waaronder een RAW-bestek, tekeningen, uitvoeringsplanning, BLVC-plan en risicodossier. Hierbij wordt de uitvoeringskennis van de aannemer benut voor onder meer maakbaarheid, fasering, bouwlogistiek, bereikbaarheid, kabels en leidingen, kosten en risico’s. De realisatiefase omvat op hoofdlijnen de vervanging van circa 2.000 m¹ riool, herinrichting van circa 18.000 m² openbare ruimte, klimaatadaptatie, vergroening, werkzaamheden nabij een hoogspanningstracé, een ruimtereservering voor een toekomstig warmtenet en emissiearm en circulair werken. Zelfstandige ontwerpwerkzaamheden vallen buiten de opdracht. Zie selectieleidraad
Interne Kennung: 2025-0406
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
583616-2026 - Competition
Netherlands – Engineering works and construction works – 2025-0406 Wijkvernieuwing Gasthuiswijk fase 4
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2025-0406
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45220000 Engineering works and construction works
Additional classification (cpv): 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1