583656-2025 - Wettbewerb
Polen – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – Nadzór inwestorski i rozliczenie finansowe i rzeczowe - funkcja Inżyniera przy realizacji zamówienia pn. „Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 820 od km 0+000 do km 19+050”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNadzór inwestorski i rozliczenie finansowe i rzeczowe - funkcja Inżyniera przy realizacji zamówienia pn. „Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 820 od km 0+000 do km 19+050”.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest:Nadzór inwestorski i rozliczenie finansowe i rzeczowe - funkcja Inżyniera przy realizacji zamówienia pn. „Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 820 od km 0+000 do km 19+050”.2. Zakres nadzorowanych robót obejmuje: Przedmiotem inwestycji jest rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 820 od km 0+000 do km 19+050 wraz z budową i rozbudową obiektów inżynierskich oraz zabezpieczeniem lub rozbudową urządzeń obcych kolidujących z budowaną drogą i obiektami inżynierskimi. Przeznaczony do rozbudowy odcinek drogi wojewódzkiej nr 820 zlokalizowany jest w gminie Sosnowica, powiat parczewski oraz w gminie Ludwin, powiat łęczyński, województwo lubelskie.3. 4. Zakres obowiązków Inżyniera: 4.1) Etap – I - etap realizacji robót budowlanych, w tym nadzór nad Inwestycją zgodnie z Prawem budowlanym, Umową z Generalnym Wykonawcą i zarządzanie Inwestycją, przygotowanie dokumentacji do rozliczeń rzeczowo-finansowych oraz weryfikacja, analiza i ocena wielobranżowej dokumentacji budowlanej (projektów architektoniczno-budowlanych, projektów wykonaw¬czych, projektów technicznych, projektów zamiennych, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót) Etap II – oznacza nadzór nad zrealizowaną Inwestycją w okresie rękojmi i gwarancji, w tym kompleksowe przeglądy Inwestycji nie rzadziej niż 2 razy w roku (w miesiącu kwietniu i wrześniu) i sporządzanie z tych przeglądów Raportów i Protokołów oraz doręczanie ich Kierownikowi Projektu, Wydziałowi Mostów ZDW w Lublinie (jeżeli dotyczy), Rejonowi Dróg Wojewódzkich w Parczewie i Generalnemu Wykonawcy w ciągu 5 dni od daty dokonania (zakończenia) przeglądu. W przypadku stwierdzenia powstałych w okresie rękojmi i gwarancji wad, opiniowanie i zatwierdzanie planów naprawczych, wyegzekwowanie i nadzorowanie (w rozumieniu zakresu obowiązków wynikających z etapu I) robót naprawczych od Generalnego Wykonawcy, protokolarne potwierdzenie ich usunięcia, jak również uczestniczenie w odbiorze po rękojmi i gwarancji, zaś w przypadku ujawnienia wad podczas odbioru po rękojmi i gwarancji, do dnia usunięcia stwierdzonych wad przez Generalnego Wykonawcę lub osobę trzecią.4. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 /WE, ogólne rozporządzenie o ochronie danych (Dz.U. UE L 119 z 4.5.2016, str. 1), dalej„RODO”, informuje, że: — administratorem Pani/Pana danych osobowych jest dyrektor ZDW w Lublinie, ul. B. Dobrzańskiego 3, 20-262, Lublin, POLSKA, — z inspektorem danych osobowych Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie można skontaktować się za pomocą emaila (iod@zdw.lublin.pl ). Szczegółowe informacje dot. RODO znajdują się w dokumentach zamówienia. 5. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona.6. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania w rozumieniu art. 257 Pzp. 7. Zamawiający zgodnie z art. 455 ust 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje możliwość dokonania zmiany umowy określonych szczegółowo w projekcie umowy. 8. Termin realizacji przedmiotu zamówienia: Etap – I: 34 miesiące od dnia podpisania umowy, Etap – II: 7 lat od daty odbioru ostatecznego robót. 9. Wykonawca jest związany ofertą do dnia 20.12.2025, 10. Termin otwarcia ofert: Otwarcie ofert nastąpi w dniu22.09.2025 r..o godz. 9:30 na Platformie poprzez odszyfrowanie i otwarcie ofert 11.Przedmiotowe zamówienie jest planowane do współfinansowania ze środków pochodzących z Funduszy Europejskich dla Polski Wschodniej na lata 2021- 2027.12. Zamawiający stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, określa obowiązek zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia określone w pkt. XXVI. 8 SWZ. 13. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych- szczegółowe uzasadnienie zawarte jest w SWZ.14. Zamawiający przewiduje płatności częściowe zgodnie z postanowieniami projektu umowy
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensKonieczność skrócenia terminu składania ofert zachodzi z uwagi na harmonogram realizacji przedmiotowej inwestycji. W postępowaniu na wykonanie robót budowlanych, których nadzór dotyczy,została już wybrana oferta najkorzystniejsza. .Prawidłowa realizacja procesu inwestycyjnego wymaga, aby nadzór inwestorski został ustanowiony i rozpoczął swoje obowiązki możliwie jak najszybciej od rozpoczęcia prowadzenia robót budowlanych.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest:Nadzór inwestorski i rozliczenie finansowe i rzeczowe - funkcja Inżyniera przy realizacji zamówienia pn. „Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 820 od km 0+000 do km 19+050”. 2.Zakres nadzorowanych robót obejmuje: Przedmiotem inwestycji jest rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 820 od km 0+000 do km 19+050 wraz z budową i rozbudową obiektów inżynierskich oraz zabezpieczeniem lub rozbudową urządzeń obcych kolidujących z budowaną drogą i obiektami inżynierskimi. Przeznaczony do rozbudowy odcinek drogi wojewódzkiej nr 820 zlokalizowany jest w gminie Sosnowica, powiat parczewski oraz w gminie Ludwin, powiat łęczyński, województwo lubelskie.
Interne KennungDZU.372.165.2025.dk