2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi sprzątania Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 26 we Wrocławiu
Beschreibung: 3.2. Przedmiotem zamówienia są usługi sprzątania pomieszczeń i terenu zewnętrznego wokół obiektu szkolnego (ZSP nr 26) zgodnie z opisem zawartym w załączniku nr 8 do SWZ – Projekt umowy wraz z załącznikami
Vorherige Bekanntmachung: 410042-2025
Interne Kennung: ZSP 26/6/2025/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi sprzątania pomieszczeń i terenu zewnętrznego wokół obiektu szkolnego (ZSP nr 26) zgodnie z opisem zawartym w załączniku nr 8 do SWZ – Projekt umowy wraz z załącznikami