583658-2026 - Ergebnis
Rumänien – Reagenzien zur Blutgruppenbestimmung – REACTIVI PENTRU DETERMINAREA GRUPELOR SANGUINE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: REACTIVI PENTRU DETERMINAREA GRUPELOR SANGUINE
Beschreibung: achizitie REACTIVI Conform art. 161 din legea 98/2016 termenul pt raspunsul la clarificarii este in a 10 a zi inainte de data limita de depundere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 13 zile
Interne Kennung: 11
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696100 Reagenzien zur Blutgruppenbestimmung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CASETE BIOVUE ABO/RH
Beschreibung: CASETE BIOVUE ABO/RH --CANTITATE MINIMA ESTIMATA 48 LUNI 960 ,CANTITATE MAXIMA ESTIMATA 48 LUNI 2000
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: CASETE BIOVUE POLYSPECIFIC
Beschreibung: CASETE BIOVUE POLYSPECIFIC --CANTITATE MINIMA ESTIMATA 48 LUNI 96 ,CANTITATE MAXIMA ESTIMATA 48 LUNI 200
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: CASETE BIOVUE REVERSE DILUANT
Beschreibung: CASETE BIOVUE REVERSE DILUANT CANTITATE MINIMA ESTIMATA 48 LUNI 96 ,CANTITATE MAXIMA ESTIMATA 48 LUNI 200
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: CASETE BIOVUE NEUTRAL
Beschreibung: CASETE BIOVUE NEUTRAL CANTITATE MINIMA ESTIMATA 48 LUNI 96 ,CANTITATE MAXIMA ESTIMATA 48 LUNI 200
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: SERAFOL CARD DETERMINARE
Beschreibung: SERAFOL CARD DETERMINARE CANTITATE MINIMA ESTIMATA 48 LUNI 240 ,CANTITATE MAXIMA ESTIMATA 48 LUNI 400
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: ORTHO BROMELINA
Beschreibung: ORTHO BROMELINA CANTITATE MINIMA ESTIMATA 48 LUNI 96 ,CANTITATE MAXIMA ESTIMATA 48 LUNI 200
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: ORTHO BLISS
Beschreibung: ORTHO BLISS CANTITATE MINIMA ESTIMATA 48 LUNI 96, CANTITATE MAXIMA ESTIMATA 48 LUNI 200
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: HEMATII TEST AFFIRMAGEN
Beschreibung: HEMATII TEST AFFIRMAGEN CANTITATE MINIMA ESTIMATA 48 LUNI 96 ,CANTITATE MAXIMA ESTIMATA PE 48 LUNI 200
Interne Kennung: 8