583659-2026 - Ergebnis
Kroatien – Feuerlöschboote – Vatrogasno plovilo
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vatrogasno plovilo
Beschreibung: Vatrogasna zajednica Zadarske županije provodi otvoreni postupak javne nabave velike vrijednosti kojim se nabavlja vatrogasno plovilo u okviru projekta „OTPORAN ARHIPELAG: Razvoj i unaprjeđenje otpornosti otočnog prostora Zadarske županije“
Interne Kennung: 05/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34513650 Feuerlöschboote
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Vatrogasna zajednica Zadarske županije provodi otvoreni postupak javne nabave velike vrijednosti kojim se nabavlja vatrogasno plovilo u okviru projekta „OTPORAN ARHIPELAG: Razvoj i unaprjeđenje otpornosti otočnog prostora Zadarske županije“ sukladno Tehničkoj specifikaciji (Prilog 1) i Troškovniku (Prilog 2). Predmet javnog nadmetanja je kupnja, izrada, isporuka, istovar, montaža do pune funkcionalnosti i usluga jamstva za ispravnost prodane stvari za novo plovilo. Ponuditelj je obvezan Naručitelju ponuditi i u cijelosti isporučiti plovilo sljedećih karakteristika: - novo i neoštećeno plovilo, - originalno plovilo specificiranog proizvođača čiji proizvod nosi originalni logo proizvođača te - plovilo koja ne predstavlja prototip ili pokusnu seriju.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34500000 Schiffe und Boote