2. Verfahren
Verfahren
Titel: Total Engineering voor nieuwbouw basisschool Martinus Twello, gemeente Voorst-2026
Beschreibung: Gemeente Voorst en SKBG nodigen ervaren partijen uit zich aan te melden voor de Europese niet-openbare aanbesteding van de Total Engineering-opdracht voor de nieuwbouw van Basisschool Martinus in Twello. Gezocht wordt één contractpartij die een integraal ontwerpteam samenstelt en aanstuurt voor school, kinderopvang en buitenruimte. De opdracht omvat onder meer architectuur, constructies, installaties, bouwfysica, duurzaamheid, kostenadvies en terreininpassing. Centraal staan een samenhangend, uitvoerbaar, financieel beheersbaar en toekomstbestendig ontwerp, passend bij de onderwijsvisie en ruimtelijke context. De werkzaamheden lopen in beginsel van projectdefinitie tot en met prijs- en contractvorming. Partijen met aantoonbare ervaring in integrale ontwerp- en engineeringopgaven voor onderwijs- of vergelijkbare utiliteitsgebouwen worden van harte uitgenodigd zich aan te melden.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71220000 Architekturentwurf, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000