2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rezervni dijelovi i usluga servisa za osobna, terenska, kombi i laka teretna vozila
Beschreibung: Predmet ovog postupka nabave su: 1) usluge održavanja i popravaka osobnih, terenskih, kombi i lakih teretnih vozila, a razvrstavaju se na: - usluge redovnih servisa – mali redovni servis (inspekcijski pregled vozila, izmjena filtera, ulja, kontrola i nadolijevanje tekućina) - usluge redovnih servisa – veliki redovni servis (preventivni i korektivni servisi koji su očekivani s obzirom na starost, uvjete eksploatacije i prijeđene kilometre vozila iz voznog parka naručitelja). - usluge izvanrednih servisa (popravci kvarova koji su nastali uslijed zamora i istrošenosti materijala, zbog greške rukovatelja, tvorničke greške ili više sile) na vozilima iz voznog parka naručitelja te sadrže: automehaničarske, autoelektričarske, autolimarske i autolakirerske usluge uključujući rezervne dijelove i potrošni materijal. Davatelj usluge servisa i popravaka za izvršenu uslugu dužan je istu prikazati na radnom nalogu/ponudi/računu izraženu u jediničnoj mjeri (radni sat) i jediničnoj cijeni (kn/radni sat), i ukupno. Ugrađene rezervne dijelove i potrošni materijal dužan je specificirati po nazivu, jediničnoj mjeri, jediničnoj cijeni i količini, te za originalne rezervne dijelove upisati naziv originala i pridružiti kataloški broj originala, a za rezervne dijelove istobitne kvalitete navesti naziv proizvođača i njegov kataloški broj. 2) isporuke rezervnih dijelova i potrošnog materijala za potrebe vlastitih mehaničkih radionica, što sadrži: - isporuke rezervnih dijelova na zahtjev Naručitelja za potrebe održavanja vozila u vlastitim mehaničkim radionicama. Pod rezervnim dijelovima Naručitelj podrazumijeva sve rezervne dijelove potrebne za redovne servise (male i velike) te izvanredne popravke vozila iz voznog parka Naručitelja. 3) uslugu vučne službe za vozila koja nisu u voznom stanju - usluga prijevoza vozilom vučne službe (0-24 h) - paušal vučne službe - sadrži utovar/istovar vozila i prijevoz na relaciji do 20 km Predmet nabave odnosi se na sljedeća vozila iz voznog parka Naručitelja: Vozilo Broj šasije komada FIAT PANDA 1,2 8V 4x4 ZFA 16900001260694 51 FIAT SEDICI 1,6 16 V TSMFYB21S00356141 23 IVECO DAILY 35 C15D (3,0 D) ZCFC35A3805841460 77 FORD TRANSIT CUSTOM KOMBI 340 SWB 2.0 TDCI (8+1) WF01XXTTG1HD22363 100 FORD TRANSIT VAN L2H3 MWB 2.0 TDCI TREND 4X4 WF0XXXTTGXHE63496 6 DACIA DUSTER LIFE 1,5 dci 4X4 UU1HSDADG52807050 159 DACIA SANDERO STEPWAY AMBIANCE dci UU15SDCLC52471571 41 FORD TRANSIT CUSTOM COMBI 300 SWB 2,2 TDCi (8+1) WF01XXTTG1FD26747 67 FORD TRANSIT 350 MWB (5+1) WF0EXXTTGEEG58289 31 ŠKODA OCTAVIA Ambition 1,6 TDI Green Line TMBAG7NE3H0159085 16 ŠKODA YETTI FRESCH Active 2,0 TDI TMBJC45L4H6043318 26 TOYOTA RAV JTMBA31V506047619 13 VW TRANSPORTER T-6, KOMBI 2,0 Tdi (8+1) WV2ZZZ7HZHH098892 70 VW TRANSPORTER T-6, 2,0 TDi KAMIONET (5+1) WV3ZZZ7JZKX004563 16 VW TRANSPORTER T-6, furgon 2,0 TDi, 4 MOTION WV1ZZZ7HZHH095731 3 VW TRANSPORTER T5, 2,0 TDI (8+1) WV2ZZZ7HZEH090702 73 VW TRANSPORTER T5, 2,0 TDI (5+1) WV3ZZZ7JZEX016414 34 MITSUBISHI L-200 MMCJJKL20HH028768 17 UKUPNO 765
Interne Kennung: DIR-2026-136
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DIR-2026-136
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50110000 Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000