2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZPOSTAVITEV DINAMIČNEGA NABAVNEGA SISTEMA ZA DOBAVO IN VZDRŽEVANJE RAČUNALNIŠKE OPREME
Beschreibung: VZPOSTAVITEV DINAMIČNEGA NABAVNEGA SISTEMA ZA DOBAVO IN VZDRŽEVANJE RAČUNALNIŠKE OPREME
Interne Kennung: JN-78417
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Računalniška oprema
Interne Kennung: 528348