2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Ozorków w 2026r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi w 2026 roku w zakresie: 1) odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz z nieruchomości niezamieszkałych, na których znajduje się domek letniskowy, lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe na terenie Gminy Ozorków oraz z nieruchomości, na których prowadzona jest działalność oświatowo-wychowawcza, kulturalna, sportowa, w zakresie ochrony zdrowia i ppoż., 2) wyposażenie, odbiór (transport) i zagospodarowanie odpadów komunalnych z gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Modlnej. Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych obejmuje zmieszane i selektywnie zbierane odpady komunalne zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w specyfikacji warunków zamówienia wraz z załącznikami, w tym w Opisie Przedmiotu Zamówienia – stanowiącym załącznik do SWZ. Zamawiający przewiduje zastosowanie w postępowaniu prawa opcji. Stosownie do treści art. 441 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje prawo opcji wraz z określeniem okoliczności, w których nastąpi realizacja prawa opcji. Opis w dokumentach zamówienia. Wymagania stawiane Wykonawcy, warunki udziału w postępowaniu, podstawy wykluczenia, wymagane podmiotowe środki dowodowe, sposób przygotowania oferty oraz istotne warunki umowy zawarte zostały w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: ZP.272.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja w 2026 r. usługi w zakresie: 1) odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz z nieruchomości niezamieszkałych, na których znajduje się domek letniskowy, lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe na terenie Gminy Ozorków oraz z nieruchomości, na których prowadzona jest działalność oświatowo-wychowawcza, kulturalna, sportowa, w zakresie ochrony zdrowia i ppoż., 2) wyposażenie, odbiór (transport) i zagospodarowanie odpadów komunalnych z gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Modlnej. Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych obejmuje zmieszane i selektywnie zbierane odpady komunalne zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w specyfikacji warunków zamówienia wraz z załącznikami, w tym w Opisie Przedmiotu Zamówienia – stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ. Zamawiający przewiduje zastosowanie w postępowaniu prawa opcji. Stosownie do treści art. 441 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje prawo opcji wraz z określeniem okoliczności, w których nastąpi realizacja prawa opcji. Opis w dokumentach zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie w postępowaniu prawa opcji. Stosownie do treści art. 441 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje prawo opcji wraz z określeniem okoliczności, w których nastąpi realizacja prawa opcji. Opis w dokumentach zamówienia.