583720-2025 - Ergebnis
Tschechien – Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile – Jízdárna Louckého kláštera ve Znojmě – kulturní a kreativní centrum - nábytkové vybavení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelJízdárna Louckého kláštera ve Znojmě – kulturní a kreativní centrum - nábytkové vybavení
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka mj. nábytkového vybavení do nově rekonstruované jízdárny Louckého kláštera, která bude sloužit jako kulturní a kreativní centrum. Podrobná specifikace předmětu plnění je specifikována v přílohách č. 3, 4 a 7 zadávací dokumentace. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění vč. montáže; • předání kompletního manuálu, návodů pro provoz, obsluhu a údržbu předmětu díla v českém jazyce; • zaškolení obslužného personálu; • likvidace obalů a odpadu v souladu s ustanoveními příslušné legislativy upravující nakládání s odpady.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39122000 Schränke und Bücherschränke, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1