2. Verfahren
Verfahren
Titel: Šicí materiály pro NNF
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zabezpečení průběžných dílčích dodávek šicího materiálu pro Nemocnici Na Františku.
Interne Kennung: 26_21_VZNŘ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141125 Material für chirurgische Suturen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si tímto v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění. Ke změně v osobě dodavatele dojde v okamžiku, kdy bude rámcová dohoda předčasně ukončena z důvodů na straně dodavatele. Bližší podmínky jsou uvedeny v návrhu rámcové dohody. V souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ si zadavatel dále vyhrazuje změnu závazku na základě inflační doložky, jejíž podrobnosti a podmínky uplatnění jsou uvedeny v návrhu rámcové dohody, která je přílohou zadávací dokumentace.