2. Verfahren
Verfahren
Titel: Landmeetkundige diensten en BGT-registratie t.b.v. Gemeente Deventer en Gemeente Raalte
Beschreibung: Landmeetkundige diensten De Landmeetkundige diensten omvatten alle landmeetkundige werkzaamheden die noodzakelijkerwijs uitgevoerd moeten worden door de landmeetkundige afdeling van de gemeente. Deze werkzaamheden zijn in het Programma van Eisen (Bijlage 1) toegelicht. BGT-metingen De bijhouding van de Basisregistratie Grootschalige Topografie (BGT) betreft het inwinnen van projectmatige mutaties en pandgeometrie. De projectmatige inwinning bestaat doorgaans uit infrastructurele aanpassingen. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Landmeetkundige diensten en BGT-registratie
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: twee (2) maal twaalf (12) maanden