2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ophogen bedrijventerrein Oosterhorn-zuid fase 3 Delfzijl
Beschreibung: De werkzaamheden bestaan o.a. uit: A. Ontwerpfase (uitwerking RO t/m DO) B. Realisatiefase (bouwrijp maken terrein) C. Ondersteunende werkzaamheden en verantwoordelijkheden D. Specifieke aandachtspunten en raakvlakken De werkzaamheden bestaan o.a. uit: A. Ontwerpfase (uitwerking RO t/m DO) B. Realisatiefase (bouwrijp maken terrein) C. Ondersteunende werkzaamheden en verantwoordelijkheden D. Specifieke aandachtspunten en raakvlakken
Interne Kennung: P000057-02-04
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1