2. Verfahren
Verfahren
Titel: Centrifuges Genk, Sint-Niklaas, Huldenberg, Lommel en Geraardsbergen
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is het leveren van meerdere slibontwateringscentrifuges op verschillende RWZI’s met hun randapparatuur, inclusief een langlopend onderhoudscontract.
Interne Kennung: PPP0N3-5078/6564/PRO/JVdW/2026/00174
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42931000 Zentrifugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering van onderstaande centrifuge op RWZI Genk - V0105018
Beschreibung: Levering van onderstaande centrifuge op RWZI Genk - V0105018
Interne Kennung: PRO/JVdW/2026/00174_1
Los: LOT-0002
Titel: Levering van onderstaande centrifuge op RWZI Sint-Niklaas - V0036013
Beschreibung: Levering van onderstaande centrifuge op RWZI Sint-Niklaas - V0036013
Interne Kennung: PRO/JVdW/2026/00174 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Levering van onderstaande centrifuge op RWZI Huldenberg - R142001
Beschreibung: Levering van onderstaande centrifuge op RWZI Huldenberg - R142001
Interne Kennung: PRO/JVdW/2026/00174_3
Los: LOT-0004
Titel: Levering van onderstaande centrifuge op RWZI Lommel - R115003
Beschreibung: Levering van onderstaande centrifuge op RWZI Lommel - R115003
Interne Kennung: PRO/JVdW/2026/00174_4
Los: LOT-0005
Titel: Levering van onderstaande centrifuge op RWZI Geraardsbergen - V0030017
Beschreibung: Levering van onderstaande centrifuge op RWZI Geraardsbergen - V0030017
Interne Kennung: PRO/JVdW/2026/00174_5