2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Softwarebroker
Beschreibung: Het doel van de Aanbesteding is om een nieuwe Raamovereenkomst aan te gaan inzake het beschikbaar stellen en beheren van Standaardsoftware (licenties), inclusief alle diensten gerelateerd aan de levering van Standaardsoftware. Onder de af te sluiten Raamovereenkomst worden de contracten met de verschillende Vendoren afgesloten op basis van een Nadere Opdracht. De huidige omzet van de Standaardsoftware bedraagt ca. € 1.500.000,- excl. BTW per jaar. De aanbestedende dienst stelt de maximale contractwaarde voor de maximale contractduur van deze Raamovereenkomst op € 6.000.000,- excl. BTW.
Interne Kennung: Z.536549
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72266000 Software-Beratung