See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia pracowni Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku ukierunkowane na kształcenie praktyczne na kierunku: fizjoterapia
Beschreibung: Dostawa wyposażenia pracowni Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku ukierunkowane na kształcenie praktyczne na kierunku: fizjoterapia. Przedmiot zamówienia podzielono na 3 Zadania Części Opis: Przedmiotem postępowania i zamówienia jest sprzedaż, dostawa oraz przeniesienie na Zamawiającego własności sprzętu. Dostawa sprzętu/wyposażenia pracowni dla kierunku fizjoterapia Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku realizowane jest w ramach projektu; „Wyposażenie pracowni Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku ukierunkowane na kształcenie praktyczne na kierunkach pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne i fizjoterapia” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 20212027, Priorytet FEPK.05 Przyjazna przestrzeń społeczna, Działanie FEPK.05.01 Edukacja. Zadanie 3 Wyposażenie pracowni Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku ukierunkowane na kształcenie praktyczne na kierunku: fizjoterapia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi, odpowiedni dla danej części, na jakie zostało podzielone zamówienie, Wzór Formularza ofertowego wraz z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ) - Załącznik nr 1a, 1b, 1c do SWZ.
Interne Kennung: DO.262.05.25
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 39162100 Lehrmittel, 33158400 Anlage für mechanische Therapie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE 1 – Pakiet 1
Beschreibung: Przedmiotem postępowania i zamówienia jest sprzedaż, dostawa oraz przeniesienie na Zamawiającego własności sprzętu. Dostawa sprzętu/wyposażenia pracowni dla kierunku fizjoterapia Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku realizowane jest w ramach projektu; „Wyposażenie pracowni Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku ukierunkowane na kształcenie praktyczne na kierunkach pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne i fizjoterapia” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 20212027, Priorytet FEPK.05 Przyjazna przestrzeń społeczna, Działanie FEPK.05.01 Edukacja. Zadanie 3 Wyposażenie pracowni Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku ukierunkowane na kształcenie praktyczne na kierunku: fizjoterapia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Wzór Formularza ofertowego wraz z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ) Załącznik nr 1a do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33158400 Anlage für mechanische Therapie, 39162100 Lehrmittel
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE 2 – Pakiet 2
Beschreibung: Przedmiotem postępowania i zamówienia jest sprzedaż, dostawa oraz przeniesienie na Zamawiającego własności sprzętu. Dostawa sprzętu/wyposażenia pracowni dla kierunku fizjoterapia Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku realizowane jest w ramach projektu; „Wyposażenie pracowni Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku ukierunkowane na kształcenie praktyczne na kierunkach pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne i fizjoterapia” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 20212027, Priorytet FEPK.05 Przyjazna przestrzeń społeczna, Działanie FEPK.05.01 Edukacja. Zadanie 3 Wyposażenie pracowni Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku ukierunkowane na kształcenie praktyczne na kierunku: fizjoterapia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Wzór Formularza ofertowego wraz z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ) Załącznik nr 1b do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158400 Anlage für mechanische Therapie, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 39162100 Lehrmittel
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE 3 – Pakiet 3
Beschreibung: Przedmiotem postępowania i zamówienia jest sprzedaż, dostawa oraz przeniesienie na Zamawiającego własności sprzętu. Dostawa sprzętu_wyposażenia pracowni dla kierunku fizjoterapia Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku realizowane jest w ramach projektu; Wyposażenie pracowni Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku ukierunkowane na kształcenie praktyczne na kierunkach pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne i fizjoterapia współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 20212027, Priorytet FEPK.05 Przyjazna przestrzeń społeczna, Działanie FEPK.05.01 Edukacja. Zadanie 3 Wyposażenie pracowni Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku ukierunkowane na kształcenie praktyczne na kierunku: fizjoterapia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Wzór Formularza ofertowego wraz z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ) Załącznik nr 1c do SWZ