2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer van evenementen in het BEL (Leefmilieu Brussel)
Beschreibung: Leefmilieu Brussel wenst een beroep te doen op een dienstverlener voor het beheer van bepaalde evenementen die door externe partijen worden georganiseerd in het BEL (congrescentrum en tijdelijke tentoonstellingsruimte (atrium)).
Interne Kennung: 2026K0043
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026K0043 - 1
Interne Kennung: 1