See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Okolju prijazne storitve čiščenja poslovnih prostorov
Beschreibung: S tem javnim naročilom se naročajo storitve čiščenja v objektih Banke Slovenija na več lokacijah, večinoma v Ljubljani, skladno s PRILOGO I: Opis naročila in tehnične specifikacije predmeta naročila.
Interne Kennung: JN-71588
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 528354