2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa energii elektrycznej wraz z odkupem energii wyprodukowanej w instalacjach wytwórczych dla jednostek organizacyjnych PGL LP”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Zintegrowany zakup energii elektrycznej na rzecz jednostek PGL LP, w podziale na 2 części: 1) Część nr 1 - Dostawa wraz z odkupem (jeśli dotyczy) energii elektrycznej do wszystkich PPE ujętych w postępowaniu z wyłączeniem PPE o statusie prosumentów – zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ w arkuszu pn. „cz. I” 2) Część nr 2 - Dostawa energii elektrycznej do wszystkich PPE ujętych w postępowaniu o statusie prosumentów rozliczanych zgodnie z zasadami rozliczeń prosumentów w oparciu o system net-billing – zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ w arkuszu pn. „cz. II” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w: • SWZ; • Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ; • Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących: Załącznik nr 2.1. do SWZ dla części nr 1 zamówienia, Załącznik nr 2.2. dla części nr 2 zamówienia oraz Załącznik nr 2.3. dla odkupu energii elektrycznej OZE w ramach części nr 1 Zamówienia; • Szczegółowych informacjach dotyczących PPE stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ dla wszystkich części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Liczba części: 2. Wykonawca jest uprawniony do złożenia oferty na wybraną przez siebie liczbę części zamówienia. Termin wykonania zamówienia – dotyczy każdej z części zamówienia. Termin dostaw ustala się na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. z tym, że rozpoczęcie dostaw energii elektrycznej do poszczególnych punktów poboru energii elektrycznej nastąpi nie wcześniej jednak niż: a) po pozytywnej weryfikacji punktów poboru energii dokonanej przez operatora systemu dystrybucyjnego, o ile przeprowadzenie takiej procedury będzie konieczne, oraz b) od dnia wskazanego w Załączniku nr 3 do SWZ, który określa deklarowaną datę rozpoczęcia sprzedaży dla danego Punktu Poboru Energii. W przypadku, gdy realizacja dostaw energii elektrycznej z przyczyn proceduralnych rozpocznie się po 01.01.2027 r., Wykonawca pobierze opłaty za dostawy energii elektrycznej za realny okres realizacji.
Interne Kennung: DZ.270.60.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy zakupowej dostępnej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/ckps/proceedings.Pełny opis procedury stosowanej w prowadzonym postępowaniu znajduje się w SWZ zamieszczonej na Platformie zakupowej w załącznikach do niniejszego postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Dostawa wraz z odkupem (jeśli dotyczy) energii elektrycznej do wszystkich PPE ujętych w postępowaniu z wyłączeniem PPE o statusie prosumentów – zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ w arkuszu pn. „cz. I”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w: • SWZ; • Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ; • Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących: Załącznik nr 2.1. do SWZ dla części nr 1 zamówienia oraz Załącznik nr 2.3. dla odkupu energii elektrycznej OZE w ramach części nr 1 Zamówienia; • Szczegółowych informacjach dotyczących PPE stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ dla wszystkich części.
Interne Kennung: DZ.270.60.2026 część I
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Dostawa energii elektrycznej do wszystkich PPE ujętych w postępowaniu o statusie prosumentów rozliczanych zgodnie z zasadami rozliczeń prosumentów w oparciu o system net-billing – zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ w arkuszu pn. „cz. II”.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w: • SWZ; • Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących: Załącznik nr 2.2. dla części nr 2 zamówienia • Szczegółowych informacjach dotyczących PPE stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ dla wszystkich części.
Interne Kennung: DZ.270.60.2026 część II