2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup akcesoriów komputerowych na potrzeby Prokuratury Krajowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów komputerowych określonych w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Na warunkach określonych w Umowie ramowej, Umowach wykonawczych, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, oraz ofertą wybranego Wykonawcy zostaną ustalone zasady i warunki dotyczące zamówień, jakie mogą zostać udzielone, oraz zawierania Umów wykonawczych, których przedmiotem będzie dostawa akcesoriów komputerowych. 3. Szczegółowy zakres przedmiotu umowy określa projekt umowy ramowej wraz z projektem umowy wykonawczej – Załącznik nr 2 do SWZ oraz Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ. 4. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą jako przedmiotowego środka dowodowego wypełnionej i podpisanej specyfikacji technicznej sprzętu stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ. 5. Zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp, jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowego środka dowodowego wraz z ofertą lub złożony przedmiotowy środek dowodowy będzie niekompletny, Zamawiający nie przewiduje wezwania do jego złożenia lub uzupełnienia.
Interne Kennung: 1001-10.261.25.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32520000 Fernmeldekabel und -ausrüstung, 32342100 Kopfhörer, 32582000 Datenträger, 32552410 Modems, 30234300 CDs (Compact Disks), 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 31411000 Alkalibatterien
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów komputerowych określonych w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Na warunkach określonych w Umowie ramowej, Umowach wykonawczych, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, oraz ofertą wybranego Wykonawcy zostaną ustalone zasady i warunki dotyczące zamówień, jakie mogą zostać udzielone, oraz zawierania Umów wykonawczych, których przedmiotem będzie dostawa akcesoriów komputerowych. 3. Szczegółowy zakres przedmiotu umowy określa projekt umowy ramowej wraz z projektem umowy wykonawczej – Załącznik nr 2 do SWZ oraz Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ.