2. Verfahren
Verfahren
Titel: „STARTUPS ARE US – Program animacyjny i sieciujący dla startupów” - Opracowanie merytoryczne i realizacja działań mających na celu wsparcie startupów w rozwoju, budowaniu kompetencji oraz ekspansji rynkowej.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja działań dla startupów oraz podmiotów wspierających startupy (akceleratorów). 2.Przedmiot zamówienia składa się z następujących komponentów: •9 warsztatów dla startupów, które są na etapie rozwoju/skalowalności produktu/biznesu, w tym: 3 spotkania Business ScaleUp, 3 spotkania Startup&Investor Days i 3 spotkania Startups Global •3 spotkania „Founders Stories” – spotkania promujące polskich innowatorów, postawy innowacyjne, pokazujące historie sukcesów ale i porażek polskich startupów •3 spotkania typu Business Mixer spotkania dla startupów i interesariuszy polskiego i globalnego ekosystemu startupowego, w tym: •1 (dwudniowe) spotkanie typu Mission Connect dla startupów biorących udział w misjach zagranicznych, targach międzynarodowych, międzynarodowych programach akceleracyjnych i startupów aspirujących do udziału w tego typu wydarzeniach •3 spotkania „Startupy dla miast - Smart City & Startup Solutions” – spotkania animujące współpracę startupów z jednostkami samorządu terytorialnego (jst). Celem zamówienia jest intensyfikacja wsparcia rozwoju startupów, które są ukierunkowane i mają potencjał na skalowanie działalności, również w wymiarze globalnym. Zamówienie wpisuje się w zakres działań związanych z realizacją projektu „Startups are us”, Projektu realizowanego w ramach Programu „Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027” (FENG) 3.Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 192767-2026
Interne Kennung: p/128/DAS/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312320 Beratungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: STARTUPS ARE US – Program animacyjny i sieciujący dla startupów” - Opracowanie merytoryczne i realizacja działań mających na celu wsparcie startupów w rozwoju, budowaniu kompetencji oraz ekspansji rynkowej.