See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare Reactivi de laborator
Beschreibung: Furnizare reactivi de laborator conform Caiet de sarcini nr. 10867/09.05.2025 cu Descrierea produselor si tabel atasat nr. 10029/30.04.2025
Interne Kennung: 10867
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: TEST HIV 1/2 (25 teste)
Beschreibung: TEST HIV 1/2 (25 teste)-Cantitatile minime= 100 teste si maxime=1000 teste estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: ANTI HCV CASET (25 teste)
Beschreibung: ANTI HCV CASET (25 teste)-Cantitatile minime= 100 teste si maxime=1200 teste estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: TEST RAPID HBS AG (25 teste)
Beschreibung: TEST RAPID HBS AG (25 teste)-Cantitatile minime= 100 teste si maxime=1200 teste estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: ASLO LATEX (100TESTE/KIT)
Beschreibung: ASLO LATEX (100TESTE/KIT)-Cantitatile minime= 1 kit si maxime=10 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: SLE Latex (50teste/kit)
Beschreibung: SLE Latex (50teste/kit)-Cantitatile minime= 1 kit si maxime=10 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: PROCALCITONINA TEST RAPID (50 teste/kit)
Beschreibung: PROCALCITONINA TEST RAPID (50 teste/kit)-Cantitatile minime= 200 teste si maxime=1000 teste estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: TEST RAPID HEMORAGII OCULTE (FOB) (25 TESTE)
Beschreibung: TEST RAPID HEMORAGII OCULTE (FOB) (25 TESTE)-Cantitatile minime= 100 teste si maxime= 500 teste estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: LATEX FACTOR REUMATOID (100TESTE/KIT)
Beschreibung: LATEX FACTOR REUMATOID (100TESTE/KIT)-Cantitatile minime= 1 kit si maxime= 8 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Sifilis RPR (100 teste)
Beschreibung: Sifilis RPR (100 teste)-Cantitatile minime= 1 kit si maxime= 6 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Sifilis TPHA (100 teste)
Beschreibung: Sifilis TPHA (100 teste)-Cantitatile minime= 1 kit si maxime= 5 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Clostridium difficile toxin A/B + GDH teste (25 TESTE)
Beschreibung: Clostridium difficile toxin A/B + GDH teste (25 TESTE)-Cantitatile minime= 50 teste si maxime=100 teste estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Reactiv Pandy 1L
Beschreibung: Reactiv Pandy 1L-Cantitatile minime= 1 litru si maxime= 2 litri estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Reactiv Hayem (250 ML)
Beschreibung: Reactiv Hayem (250 ML)-Cantitatile minime= 1 flac si maxime= 2 flac. estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Set colorant Kinyoun 3x100 ml
Beschreibung: Set colorant Kinyoun 3x100 ml-Cantitatile minime= 1 kit si maxime= 2 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Kit coloratie reticulocite albastru crezil briliant (250 ML)
Beschreibung: Kit coloratie reticulocite albastru crezil briliant (250 ML)-Cantitatile minime= 1 kit si maxime= 2 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Kit coloratie panoptica rapida pentru hematologie (3x1000ml)
Beschreibung: Kit coloratie panoptica rapida pentru hematologie (3x1000ml)-Cantitatile minime= 1 kit si maxime= 4 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Reactiv May-Gruenwald 500 ml
Beschreibung: Reactiv May-Gruenwald 500 ml-Cantitatile minime= 1 flac. si maxime= 2 flac. estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Reactiv Giemsa 500 ml
Beschreibung: Reactiv Giemsa 500 ml-Cantitatile minime= 1 flac. si maxime= 2 flac. estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Albastru de metil 1000 ml
Beschreibung: Albastru de metil 1000 ml-Cantitatile minime= 1 flac. si maxime= 2 flac. estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Cuva macro colorare 105 x 90x 75 mm
Beschreibung: Cuva macro colorare 105 x 90x 75 mm-Cantitatile minime= 1 buc. si maxime= 8 buc. estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Suport cuva macro otel inoxidabil 85 x 70 x20 mm
Beschreibung: Suport cuva macro otel inoxidabil 85 x 70 x20 mm-Cantitatile minime= 1 buc. si maxime= 2 buc. estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: PACHET Piese de schimb compatibile cu analizorul automat Easy Lyte K/NA
Beschreibung: PACHET Piese de schimb compatibile cu analizorul automat Easy Lyte K/NA; lotul este compus din: Membrană assembly pentru analizorul Na/K - Cantitate minima 1 buc. - Cantitate maxima 2 buc. ; Soluţie Valve pentru analizorul Na/K - Cantitate minima 1 buc. - Cantitate maxima 2 buc. ;Tub din silicon pentru reagent, ser şi deşeuri- Cantitate minima 1 buc. - Cantitate maxima 2 buc; Termohartie pentru analizatorul Na/K - Cantitate minima 1 buc. - Cantitate maxima 2 buc Cantitatile minime si maxime estimate conform Caiet de sarcini +tabel nr.10029. Pretul se va oferta la cantitatile estimate maxime pentru fiecare tip de reactiv din pachet, iar adjudecarea se va face pe pachet.
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: PACHET Reactivi compatibili cu analizorul automat Sysmex XN-550BF
Beschreibung: PACHET Reactivi compatibili cu analizorul automat Sysmex XN-550BF =lotul este compus din: Cellpack DCL (20 litri)-Cantitatile minime= 10 bidoane si maxime= 20 bidoane; Sulfolyser (500 ml) -Cantitatile minime= 9 kit si maxime= 50 kit; Lysercell WDF (2 litri) -Cantitatile minime= 9 kit si maxime= 50 kit ; FLUOROCELL WDF (2x22ml) -Cantitatile minime= 4 kit si maxime= 40 kit ; XN-L Check L1(3 ml) -Cantitatile minime= 1 flac. si maxime= 50 flac.; XN-L Check L2 (3 ml)-Cantitatile minime= 1 flac. si maxime= 50 flac.; XN-L Check L3 (3 ml) - Cantitatile minime= 1 flac. si maxime= 50 flac . ; XN Cal (2x3ml) - Cantitatile minime= 1 flac. si maxime= 4 flac ; Cellclean (50 ml) -Cantitatile minime= 1 kit si maxime= 20 kit ; Pompa aer - AIR PUMP SET NO.1 (PM) - Cantitatile minime= 1 set. si maxime= 2 set.; Ac intepator - ASP ASSY (PM) NO. 8 - Cantitatile minime= 1 set. si maxime= 2 set. estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029 Pretul se va oferta la cantitatile estimate maxime pentru fiecare tip de reactiv din pachet, iar adjudecarea se va face pe pachet.
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: PACHET Reactivi compatibili cu analizorul automat Vidas 3
Beschreibung: PACHET Reactivi compatibili cu analizorul automat Vidas 3; lotul este compus din: TSH (kit / 60 teste) - Cantitate minima 1 kit. - Cantitate maxima 40 kit. ; FT4 (kit / 60 teste) - Cantitate minima 1 kit. - Cantitate maxima 40 kit. ; Anti TPO (ATPO) (30 teste)- Cantitate minima 1 kit. - Cantitate maxima 6 kit; Immunoassay control premium plus level 1 (1x5ml) - Cantitate minima 1flac. - Cantitate maxima 100 flac.; Immunoassay control premium plus level 2 (1x5ml) - Cantitate minima 1flac. - Cantitate maxima 100 flac.; Immunoassay control premium plus level 3 (1x5ml) - Cantitate minima 1flac. - Cantitate maxima 100 flac.; VITAMIN B12 TOTAL (kit/ 60 teste) - Cantitate minima 1kit. - Cantitate maxima 12 kit. cantitatile minime si maxime estimate conform Caiet de sarcini +tabel nr.10029. Pretul se va oferta la cantitatile estimate maxime pentru fiecare tip de reactiv din pachet, iar adjudecarea se va face pe pachet.
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: PACHET Reactivi compatibili cu analizorul automat (POCT)
Beschreibung: PACHET Reactivi compatibili cu analizorul automat (POCT)- lotul este compus din: Rotoare Biochimie Generale cu 13 parametrii (POCT) (10 BUC/CUT) - Cantitate minima 1cut. - Cantitate maxima 16 cut.; Rotoare Proteina C Reactiva, Metaboliti si Electroliti (POCT) (10 BUC/CUT) - Cantitate minima 1cut. - Cantitate maxima 16 cut.; Rotoare Biochimie Insuficienta Hepatica (POCT) (10 BUC/CUT) - Cantitate minima 1cut. - Cantitate maxima 14 cut. estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029.Pretul se va oferta la cantitatile estimate maxime pentru fiecare tip de reactiv din pachet, iar adjudecarea se va face pe pachet.
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Pachet reactivi compatibili cu analizorul rapid de hematologie (POCT)
Beschreibung: Pachet reactivi compatibili cu analizorul rapid de hematologie (POCT); lotul este compus din: Kit diluent 800 cicluri (POCT) - Cantitate minima 1 kit. - Cantitate maxima 15 kit. ; Kit reactiv Lyse 800 cicluri (POCT) - Cantitate minima 1 kit. - Cantitate maxima 15 kit. ; Clean (POCT) 50 ML- Cantitate minima 1 flac. - Cantitate maxima 115 flac; Cantitatile minime si maxime estimate conform Caiet de sarcini +tabel nr.10029. Pretul se va oferta la cantitatile estimate maxime pentru fiecare tip de reactiv din pachet, iar adjudecarea se va face pe pachet.
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: CONTROL NORMAL URINA 1X8ML/KIT
Beschreibung: CONTROL NORMAL URINA 1X8ML/KIT -Cantitatile minime= 8 kit si maxime= 60 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: CONTROL PATHOLOGIC URINA 1X8ML /KIT
Beschreibung: CONTROL PATHOLOGIC URINA 1X8ML /KIT -Cantitatile minime= 8 kit si maxime= 60 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Lampa fotometru
Beschreibung: Lampa fotometru - Cantitate minima 1 buc. - Cantitate maxima 4 buc. estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Sample cup - 250 buc/ pg (Cupe de proba)
Beschreibung: Sample cup - 250 buc/ pg (Cupe de proba) -Cantitatile minime= 1 pg. si maxime= 15 pg estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Halogen Lamp - 12 V 50 W
Beschreibung: Halogen Lamp - 12 V 50 W - Cantitatile minime= 1 buc si maxime= 15 buc estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: CFAS PUC (calibrator albumina LCR) 5x1ml
Beschreibung: CFAS PUC (calibrator albumina LCR) 5x1ml Cantitatile minime= 1kit si maxime= 15 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: ACID SULFOSALICILIC 30%PA 1000 ML
Beschreibung: ACID SULFOSALICILIC 30%PA 1000 ML -Cantitatile minime= 1 flac si maxime= 2 flac estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: ALP IFCC GEN.2 (200TESTE/KIT)
Beschreibung: ALP IFCC GEN.2 (200TESTE/KIT) -Cantitatile minime= 2 kit si maxime= 20 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: ALTL (500TESTE)/ KIT
Beschreibung: ALTL (500TESTE)/ KIT -Cantitatile minime= 8 kit si maxime= 60 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: ASTL (500TESTE)/KIT
Beschreibung: ASTL (500TESTE)/KIT -Cantitatile minime=8 kit si maxime= 60 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: AMYL GEN 2 (AMILAZA 300TESTE/KIT)
Beschreibung: AMYL GEN 2 (AMILAZA 300TESTE/KIT) -Cantitatile minime= 2 kit si maxime= 20 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: BIL-D GEN 2 350 TESTE/ KIT
Beschreibung: BIL-D GEN 2 350 TESTE/ KIT -Cantitatile minime= 4 kit si maxime= 30 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: BIL- T GEN 3 (250TESTE/KIT)
Beschreibung: BIL- T GEN 3 (250TESTE/KIT) -Cantitatile minime= 4 kit si maxime= 40 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: CA (CALCIU) GEN 2 (300TESTE/KIT)
Beschreibung: CA (CALCIU) GEN 2 (300TESTE/KIT)-Cantitatile minime= 4 kit si maxime= 15 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: CHOL Hi Co GEN2 (400TESTE/KIT)
Beschreibung: CHOL Hi Co GEN2 (400TESTE/KIT) -Cantitatile minime= 5 kit si maxime= 60 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: CK (200TESTE/KIT)
Beschreibung: CK (200TESTE/KIT)-Cantitatile minime= 5 kit si maxime= 60 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: CK MB (100TESTE/KIT)
Beschreibung: CK MB (100TESTE/KIT)-Cantitatile minime= 4 kit si maxime=100 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: CREAJ . GEN2 (700TESTE/KIT)
Beschreibung: CREAJ . GEN2 (700TESTE/KIT)-Cantitatile minime= 10 kit si maxime= 60 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: CRP4 ( 250 TESTE/KIT)
Beschreibung: CRP4 ( 250 TESTE/KIT)-Cantitatile minime= 5 kit si maxime= 50 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: FERITINA (200TESTE/KIT)
Beschreibung: FERITINA (200TESTE/KIT) -Cantitatile minime= 1 kit si maxime= 15 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: GGT GEN 2 (400TESTE/KIT)
Beschreibung: GGT GEN 2 (400TESTE/KIT) -Cantitatile minime= 8 kit si maxime= 50 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: GLUC HK GEN 3 (800TESTE/KIT)
Beschreibung: GLUC HK GEN 3 (800TESTE/KIT)-Cantitatile minime= 10 kit si maxime= 60 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: HDL-COL GEN 4 (350TESTE/KIT)
Beschreibung: HDL-COL GEN 4 (350TESTE/KIT) - Cantitatile minime= 10 kit si maxime= 50 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: IRON GEN 2 ( 200TESTE /KIT)
Beschreibung: IRON GEN 2 ( 200TESTE /KIT) -Cantitatile minime= 2 kit si maxime= 30 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: LDHI GEN2 - acc IFCC(300TESTE/KIT)
Beschreibung: LDHI GEN2 - acc IFCC(300TESTE/KIT) -Cantitatile minime= 2 kit si maxime= 40 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: MG 2 (250TESTE/KIT)
Beschreibung: MG 2 (250TESTE/KIT) -Cantitatile minime= 2 kit si maxime= 10 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: TP GEN 2 (300 TESTE/KIT)
Beschreibung: TP GEN 2 (300 TESTE/KIT) -Cantitatile minime= 2 kit si maxime= 20 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: TRIG (250 TESTE/KIT)
Beschreibung: TRIG (250 TESTE/KIT) -Cantitatile minime= 15 kit si maxime= 60 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: UA GEN. 2(400 TESTE/KIT)
Beschreibung: UA GEN. 2(400 TESTE/KIT)- Cantitatile minime= 4 kit si maxime= 50 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: UREA L (500TESTE/KIT)
Beschreibung: UREA L (500TESTE/KIT)-Cantitatile minime= 10 kit si maxime= 80 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: D-DIMER GEN 2 (100TESTE/KIT)
Beschreibung: D-DIMER GEN 2 (100TESTE/KIT)-Cantitatile minime= 2 kit si maxime= 30 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: CLEANER 150 TESTE/KIT
Beschreibung: CLEANER 150 TESTE/KIT -Cantitatile minime= 10 kit si maxime= 300 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: WASTE CONTAINER (20 /KIT)
Beschreibung: WASTE CONTAINER (20 /KIT)-Cantitatile minime= 1 kit si maxime= 10 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: D-DIMER CALIBRATOR GEN 2 ( 6X0.5ML/KIT)
Beschreibung: D-DIMER CALIBRATOR GEN 2 ( 6X0.5ML/KIT)-Cantitatile minime= 1 kit si maxime= 15 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: D-dimeri Gen 2 Control I/II (2x2x1ML/KIT)
Beschreibung: D-dimeri Gen 2 Control I/II (2x2x1ML/KIT)-Cantitatile minime= 2 kit si maxime= 15 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: NaCL DILUENT9% (6X22ML/KIT)
Beschreibung: NaCL DILUENT9% (6X22ML/KIT)-Cantitatile minime= 2 kit si maxime= 10 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: PreciControlClin Chem Multilevel 1 (20x5ML /KIT)
Beschreibung: PreciControlClin Chem Multilevel 1 (20x5ML /KIT)-Cantitatile minime= 2 kit si maxime= 30 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: PreciControlClin Chem Multilevel 2 (20x5ML /KIT)
Beschreibung: PreciControlClin Chem Multilevel 2 (20x5ML /KIT)-Cantitatile minime= 2 kit si maxime= 30 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: CALIBRATOR CFAS (12X3ML/KIT)
Beschreibung: CALIBRATOR CFAS (12X3ML/KIT) - Cantitatile minime= 2 kit si maxime= 20 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: CK MB CFAS pt. CKMBL (3X1ML/KIT)
Beschreibung: CK MB CFAS pt. CKMBL (3X1ML/KIT)-Cantitatile minime= 1 kit si maxime= 20 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: CFAS LIPIDE (3X1ML/KIT)
Beschreibung: CFAS LIPIDE (3X1ML/KIT) - Cantitatile minime= 2 kit si maxime= 20 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: CLEANER 1x1000ML/KIT
Beschreibung: CLEANER 1x1000ML/KIT-Cantitatile minime= 6 kit si maxime= 90 kit estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: ALCOOL ETILIC ABSOLUT 99,9%PA (1000 ML/FL)
Beschreibung: ALCOOL ETILIC ABSOLUT 99,9%PA (1000 ML/FL)-Cantitatile minime= 1 flac si maxime= 20 flac estimate sunt conf. Caietului de sarcini +tabel nr.10029
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: Pachet reactivi compatibili cu analizorul BTS 350
Beschreibung: PACHET reactivi compatibili cu analizorul BTS 350; lotul este compus din: GLUCOZA (1X500 ML/KIT) - Cantitate minima 1 kit - Cantitate maxima 4 kit. ; SOLUTIE SPALARE BTS 350 (1x100ml) - Cantitate minima 100 ml. - Cantitate maxima 400 ml. ;STA-NeoPTimal 10 (12x10ml) *#- Cantitate minima 1 kit. - Cantitate maxima 8 kit; STA PTT-a (12x5ml) *# - Cantitate minima 1 kit. - Cantitate maxima 8 kit ; STA LIQUID FIB (12x4ml) *# - Cantitate minima 1 kit. - Cantitate maxima 8 kit; STA COAG CONTROL N+P (12x2x1ml) *# - Cantitate minima 1 kit. - Cantitate maxima 10 kit ; STA OWREN KOLLER (12x15ml) *# - Cantitate minima 1 kit. - Cantitate maxima 8 kit; STA CaCl2 (12x15ml) *# -- Cantitate minima 1 kit - Cantitate maxima 8 kit.; STA DESORB*# U (24x15ml)- Cantitate minima 1 kit - Cantitate maxima 8 kit. ; STA CLEANER SOLUTION (6x2,5L) *# - Cantitate minima 1 kit - Cantitate maxima 8 kit.; STA Satellite CUVETTES (6x220 buc) *# - Cantitate minima 1 kit - Cantitate maxima 8 kit. ; Magnetic stir bar PT (1buc/cut) *# - Cantitate minima 1 kit - Cantitate maxima 2 kit. Cantitatile minime si maxime estimate conform Caiet de sarcini +tabel nr.10029. Pretul se va oferta la cantitatile estimate maxime pentru fiecare tip de reactiv din pachet, iar adjudecarea se va face pe pachet.
Interne Kennung: 70