2. Verfahren
Verfahren
Titel: Termomodernizacja Szkoły Podstawowej Nr 43 w Białymstoku, ul. Stroma 16 wraz z robotami towarzyszącymi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej Nr 43 w Białymstoku, ul. Stroma 16 wraz z robotami towarzyszącymi oraz niezbędną infrastrukturą techniczną.
Interne Kennung: DIN-II.271.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
5. Los
Los: LOT-0001