2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT Hardware
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van ICT Hardware voor alle locaties van Stichting Meerderweert en Stichting Eduquaat. De hardware is bestemd voor leerlingen, leerkrachten, ondersteunend personeel en stafmedewerkers. Perceel 1: De maximale waarde van de raamovereenkomst is vastgesteld op een totaal van maximaal € 420.000. Hierbij is rekening gehouden met toekomstige indexeringen. Perceel 2: De maximale waarde van de raamovereenkomst is vastgesteld op een totaal van maximaal € 675.000. Hierbij is rekening gehouden met toekomstige indexeringen. Voor meer informatie over de omvang verwijzen wij u naar de aanbestedingsleidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Apple hardware, Apple toebehoren en dienstverlening
Beschreibung: De opdracht houdt in het leveren van Apple hardware, specifieke Apple toebehoren en accessoires die vanwege hun aard en technische redenen van Apple moeten zijn, zoals opladers, oplaadkarren en hoezen, en in uitzonderlijke gevallen pencils, tassen, dockingstations, monitoren, muizen, toetsenborden en soortgelijke producten met bijbehorende garantie en dienstverlening voor alle locaties genoemd in paragraaf 1.2 van de aanbestedingsleidraad. Voor meer informatie verwijzen wij u naar de aanbestedingsleidraad. Perceel 1: De maximale waarde van de raamovereenkomst is vastgesteld op een totaal van maximaal € 420.000. Hierbij is rekening gehouden met toekomstige indexeringen. Voor meer informatie over de omvang verwijzen wij u naar de aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Non-Apple hardware, non-Apple toebehoren en dienstverlening.
Beschreibung: De opdracht houdt in het leveren van desktops, laptops, Chromebooks en tablets en specifieke toebehoren en accessoires zoals opladers, oplaadkarren, hoezen, tassen, dockingstations, monitoren, muizen, toetsenborden en soortgelijke randproducten met bijbehorende garantie en dienstverlening voor alle locaties genoemd in paragraaf 1.2 van de aanbestedingsleidraad. Opdrachtgever behoudt het recht voor om te kiezen welke accessoires worden ingekocht binnen het perceel. De opdrachtgever is voornemens om 1 of 2x per jaar een grote batch af te nemen. Daarnaast heeft opdrachtgever de mogelijkheid om te bestellen in een webshop met basisassortiment. Voor meer informatie verwijzen wij u naar de aanbestedingsleidraad. Perceel 2: De maximale waarde van de raamovereenkomst is vastgesteld op een totaal van maximaal € 675.000. Hierbij is rekening gehouden met toekomstige indexeringen. Voor meer informatie over de omvang verwijzen wij u naar de aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 2