584017-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – System klasy ERP w obszarze budżetowo-finansowo-księgowym i kadrowo-płacowym – jednostki organizacyjne Gminy Wrocław
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSystem klasy ERP w obszarze budżetowo-finansowo-księgowym i kadrowo-płacowym – jednostki organizacyjne Gminy Wrocław
BeschreibungDostawa, wdrożenie i utrzymanie systemu klasy ERP w obszarze budżetowo-finansowo-księgowym i kadrowo-płacowym – jednostki organizacyjne Gminy Wrocław
Interne KennungCUI-ZZ.3201.17.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72262000 Software-Entwicklung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
2.1. Postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132) z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. z 2026 poz. 793.) -
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa, wdrożenie i utrzymanie Systemu klasy ERP w obszarze budżetowo-finansowo-księgowym i kadrowo-płacowym
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Optionen
Beschreibung der Optionen3.3. Przedmiotem zamówienia objętym prawem opcji jest: 3.3.1. Świadczenie Wstępnych usług utrzymania dla Klientów – od dnia odbioru Systemu do dnia Udostępnienia Systemu do korzystania, 3.3.2. Przeprowadzenie przez Wykonawcę Analizy Systemowej i przygotowanie nowej wersji dokumentu Analizy Systemowej dla zleconych do wykonania przez Zamawiającego wymagań z priorytetami o poziomie 3 wskazanych w Załączniku nr 1 do umowy dla Klientów i/lub Klientów dodatkowych, 3.3.3. Świadczenie Usług Utrzymania dla Klientów, po zakończeniu 12 miesięcznego okresu świadczenia Usług Utrzymania w zamówieniu podstawowym, - przez okres maksymalnie 72 miesięcy kalendarzowych, z zastrzeżeniem że opcja w zakresie Usług Utrzymania może być uruchamiane sukcesywnie, na 12 miesięcy, w postaci oświadczenia Zamawiającego, złożonego nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem kolejnego okresu utrzymania, 3.3.4. Sukcesywne przygotowywanie Systemu BFK i/lub HR w wersji testowej i produkcyjnej dla wskazanych Klientów dodatkowych wg wymagań analizy systemowej, o której mowa w pkt.1 lit. a i 2 lit b powyżej, 3.3.5. Sukcesywne instalowanie i konfigurowanie Systemu BFK i/lub HR w uzgodniony sposób na uzgodnionych zasobach dla Klientów dodatkowych, 3.3.6. Sukcesywna migracja danych z dotychczasowych systemów wykorzystywanych przez Klientów dodatkowych do Systemu BFK i/lub HR, 3.3.7. Sukcesywne świadczenie usługi Asysty Stanowiskowej dla Klientów dodatkowych w liczbie łącznej nie większej niż 800 roboczogodzin, 3.3.8. Sukcesywne przygotowywanie i przekazywanie Zamawiającemu Dokumentacji systemu BFK i/lub HR dla obszaru Klientów dodatkowych, 3.3.9. Świadczenie Wstępnych usług utrzymania dla Klientów dodatkowych – od dnia odbioru Systemu BFK i/lub HR dla Klienta dodatkowego do dnia przekazania mu systemu do użytkowania, 3.3.10. Świadczenie Usług Utrzymania dla Klientów dodatkowych po przekazaniu Systemu BFK i/lub HR do Użytkowania Klienta dodatkowego, przez okres maksymalnie 84 miesięcy kalendarzowych, z zastrzeżeniem że opcja w zakresie Usług Utrzymania może być uruchamiana sukcesywnie na 12 miesięcy, 3.3.11. Sukcesywne przeprowadzanie szkoleń dla 10 grup Użytkowników Systemu BFK i/lub HR dla Klientów dodatkowych, zlecanych przez Zamawiającego zgodnie z potrzebami, 3.3.12. Przeprowadzenie szkoleń dla Administratorów (1 grupa), 3.3.13. Udzielenie licencji na korzystanie z Systemu BFK i/lub HR w wersji testowej i produkcyjnej dla Klientów dodatkowych, 3.3.14. Świadczenie Usług Rozwoju w maksymalnej ilości 1.000 Roboczogodzin, 3.3.15. Przygotowanie i przekazanie Zamawiającemu obrazu Systemu (wraz z wykazem licencji niezbędnych do uruchomienia Systemu z tego obrazu), który umożliwi jego ulokowanie na innych zasobach wybranych przez Zamawiającego, zgodnie z Dokumentacją Administracyjną zaktualizowaną na dzień przekazania obrazu w tym z wymaganiami wskazanymi w pkt 8 Załącznika nr 7; 3.3.17. Uruchomienie szyfrowania danych w Systemie BFK i/lub HR w ramach wymagań o statusie 3 dla wskazanych przez Zamawiającego Klientów i/lub Klientów dodatkowych; 3.3.18. Zrealizowanie pozostałych wymagań o statusie 3 dla Systemu BFK i/lub HR dla wskazanych przez Zamawiającego Klientów i/lub Klientów dodatkowych. 3.3.19. Zamawiający przewiduje, że prawo opcji będzie obejmować maksymalnie 4 Klientów dodatkowych w ramach jednego zlecenia.