584021-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Baureifmachung und Abräumung – D35 Úlibice – Hořice, zemní práce pro ZAV, Změna č. 02.3
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelD35 Úlibice – Hořice, zemní práce pro ZAV, Změna č. 02.3
BeschreibungPředmětem realizace této zakázky je provedení přípravných zemních prací pro záchranný archeologický průzkum (ZAV). Příprava území zahrnuje kácení zeleně rostoucí mimo les a skrývky orničních vrstev v ploše trvalého záboru stavby. Skrývka orničních vrstev bude provedena buď plošně nebo formou rýhování, a to v rýhách šíře 2–5 m a v rozteči cca 10–16 m dle šíře záboru, tak aby bylo odkryto alespoň 40 % plochy. Rozsah zemních prací byl stanoven na základě „Zprávy z doplňující prospekce a návrh zadání záchranného archeologického průzkumu“ pro stavby D35 v úseku Úlibice – Hořice a Úlibice – obchvat, které vydalo Muzeum východních Čech v Hradci Králové. Jednotlivé zemní práce budou vzájemně koordinovány se zpracovatelem záchranného archeologického výzkumu.
Interne Kennung10PT-001751
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung
5. Los
LosLOT-0001
TitelD35 Úlibice – Hořice, zemní práce pro ZAV
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 ZZVZ vyhrazuje následující změny závazků ze Smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem: a) Měření množství každé původní položky v Soupisu prací - výkazu výměr b) Smluvní kompenzační nároky vyplývající z rizik objednatele dle Smluvních podmínek c) Možnost realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění smlouvy.