2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zlepšenie energetickej efektívnosti budov vo vlastníctve mesta Nitra prostredníctvom garantovanej energetickej služby – Mestská tržnica a Obchodné centrum Nitra
Beschreibung: Predmetom pripravovaného verejného obstarávania je realizácia súboru opatrení zameraných na zvýšenie energetickej efektívnosti energetického hospodárstva a faktického stavu budov Mesta Nitra – mestská tržnica a obchodné centrum Nitra - s cieľom maximalizovať využitie budúcich úspor energie pri financovaní investícií s minimalizáciou negatívneho dopadu na verejný dlh.
Interne Kennung: NR-GES-2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich, 71314200 Verwaltungsdienste für Energieversorgung, 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 51210000 Installation von Messgeräten
5. Los
Los: LOT-0001