584029-2026 - Wettbewerb
Polen – Straßenbauarbeiten – Budowa obwodnicy Szamotuł w ciągu drogi wojewódzkiej nr 184 i 187
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa obwodnicy Szamotuł w ciągu drogi wojewódzkiej nr 184 i 187
BeschreibungBudowa obwodnicy Szamotuł w ciągu drogi wojewódzkiej nr 184 i 187
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221000 Bauarbeiten für Brücken, Tunnel, Schächte und Unterführungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: ,,Budowa obwodnicy Szamotuł w ciągu drogi wojewódzkiej nr 184 i 187”. Przedmiot zamówienia określony został w Tomie III niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia przy pomocy Szczegółowych Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót oraz dokumentacji projektowej
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak
584029-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233120 Road construction works
Additional classification (cpv): 45221000 Construction work for bridges and tunnels, shafts and subways
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: brak