2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym zamontowanym na stałe dla OSP w Bielawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego (dotąd nie rejestrowanego) ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego na podwoziu z napędem 6x6 wraz ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym zamontowanym na stałe na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej w Bielawie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz
Vorherige Bekanntmachung: 484370-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001