2. Verfahren
Verfahren
Titel: „RS 1 VRT Prosenice – Ostrava-Svinov, I. část, Prosenice – Hranice na Moravě“; „RS 1 VRT Brodek u Přerova – Prosenice“; Předběžný archeologický výzkum
Beschreibung: Předmětem plnění je realizace PAV prostřednictvím metod specifikovaných v příloze č. 2 Smlouvy o dílo Zvláštní technické podmínky. Jedná se zejména o rešerši písemných a mapových pramenů, geofyzikální prospekci, povrchový sběr, detektorový průzkum, mikrosondáže a o leteckou prospekci. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 102424/2026-SŽ-GŘ-O7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351914 Archäologische Untersuchungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351720 Geophysikalische Erhebungen für archäologische Grabungen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 102424/2026-SŽ-GŘ-O7
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71351914 Archaeological services
Additional classification (cpv): 71351720 Geophysical surveys of archaeological sites
5. Lot
Lot: LOT-0001