2. Verfahren
Verfahren
Titel: DODÁVKA A MONTÁŽ 3 BLOKOVÝCH TRANSFORMÁTORŮ
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka, montáž, připojení a uvedení do provozu 3 ks nových blokových transformátorů 72 MVA s přepínači odboček pod zatížením, včetně regulátoru napětí v rozvodně R110 kV Opatovice na pozicích T1, T2 a T4, které budou sloužit pro vyvedení výkonu z generátorů plynových turbín.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31170000 Transformatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51111300 Installation von Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: TRANSFORMÁTORY
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci.