584105-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Resorbierbare blutstillende Einlagen – Lokální hemostatika na bázi želatiny
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLokální hemostatika na bázi želatiny
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky lokálních hemostatik na bázi želatiny pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze (dále jen „VFN“). Blíže viz zadávací dokumentace Zadavatel rozděluje VZ na dvě části: část 1 - Želatinová hemostatika část 2 - Kombinovaná hemostatika (želatinová matrice s trombinem)
Interne KennungVZ 118/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 VZ – Želatinová hemostatika
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky želatinových hemostatik na bázi želatiny pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze (dále jen „VFN“).
Interne KennungVZ 118/2026_1. část
Optionen
Beschreibung der OptionenBlíže viz zadávací dokumentace
LosLOT-0004
TitelČást 2 VZ – Kombinovaná hemostatika (želatinová matrice s trombinem)
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky kombinovaných hemostatik pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze (dále jen „VFN“).
Interne KennungVZ 118/2026_2. část