See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud en dringende interventies in het ambtsgebied van district 3 : Leie. Raamovereenkomst.
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is onderhoud en dringende interventies uit te voeren op de waterlopen van district 3 – Leie en zijn aanhorigheden voor de duur van 1 jaar.
Interne Kennung: ARW-26-008
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ARW-26-008 - 1
Interne Kennung: 1