584120-2026 - Ergebnis
Polen – Herstellung von Informationsfilmen – Usługa przygotowania i produkcji spotu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa przygotowania i produkcji spotu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa przygotowania i produkcji spotu ekonomii społecznej / przedsiębiorczości społecznej trwającego około 45 sekund realizowanego w ramach projektu „Spójna Polityka Społeczna Warmii i Mazur” ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Priorytetu IV, Działania 04.13 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
Vorherige Bekanntmachung350000-2026
Interne KennungZP.272.1.57.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92111250 Herstellung von Informationsfilmen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy