2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova systémů technické ochrany PZTS a EKV II.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je obnova zastaralých PZTS a EKV na 95 objektech VZP ČR. Počet objektů se může v čase měnit v důsledku organizačních nebo provozních potřeb. Součástí veřejné zakázky je zejména: a) demontáž stávající technologie a její ekologická likvidace; b) vypracování realizační dokumentace PZTS a EKV pro jednotlivé objekty (v rámci dílčích objednávek), a to na základě návrhu zabezpečení, které předkládá zadavatel, následně bude tento návrh zabezpečení připomínkovnám Dodavatelem a poté předložen zadavateli k připomínkám a odsouhlasení; c) dodávka a montáž komponent PZTS splňujících požadavky řady ČSN EN 50131 (včetně ČSN CLC/TS 50131 a TNI řady 33 4591) pro 2. stupeň zabezpečení dle odsouhlasené realizační dokumentace a u jedné zabezpečené oblasti pro 3. stupeň zabezpečení. Zadavatel umožňuje nabídnout i řešení technicky rovnocenná uvedeným normám, pokud Dodavatel prokáže, že nabízené komponenty splňují požadavky stanovené těmito technickými podmínkami rovnocenným způsobem; d) dodávka a montáž komponent EKV splňující požadavky řady ČSN EN 60839-11-1 a 2, pro 2. stupeň zabezpečení dle odsouhlasené realizační dokumentace a u jedné zabezpečené oblasti pro 3. stupeň zabezpečení. Zadavatel umožňuje nabídnout i řešení technicky rovnocenná uvedeným normám, pokud Dodavatel prokáže, že nabízené komponenty splňují požadavky stanovené těmito technickými podmínkami rovnocenným způsobem; e) poskytnutí 4leté záruční doby na dodávky PZTS a EKV; f) dodávka homologovaného/certifikovaného rádiového komunikátoru určeného pro přenos signálů na Dohledové poplachové a přijímací centrum Policie České republiky (dále jen „DPPC PČR“) a dále GSM modul pro datovou komunikaci přes mobilní síť (4G nebo 5G) pro případy, kdy na daném místě není dostupné rádiové pokrytí Policie České republiky a zajištění potřebné součinnosti s Dodavatelem služeb připojení při jeho fyzickém a softwarovém napojení; g) zajištění integrace všech relevantních prvků PZTS a EKV do nadstavbového systému C4, včetně propojení ústředen a konfigurace systému C4 (např. nastavení skupin, zón a uživatelských oprávnění). Zadavatel požaduje plný servisní přístup prostřednictvím klávesnice systému PZTS/EKV, a to zejména pro účely správy uživatelů (vkládání a mazání osob oprávněných ke vstupu), aktualizaci kontaktních telefonních čísel pro zasílání stavových hlášení a další administraci systému. Součástí dodávky je rovněž hardwarové a softwarové rozhraní (interface) pro propojení se stávajícím systémem C4 a dále mobilní aplikace pro vzdálenou správu PZTS na nově dodanou techlogii; h) provedení výchozích revizí a funkčních zkoušek systémů PZTS a EKV, dodání návodů k obsluze a údržbě v českém jazyce a předání řádně vyplněných provozních knih pro každý objekt; i) vypracování dokumentace skutečného provedení instalovaných systémů PZTS a EKV. U objektů zařazených zadavatelem do kategorie „střední a velké objekty“ a u objektu „Ústředí“ bude tato dokumentace doplněna o tzv. „kabelovou knihu“, která bude obsahovat podrobný přehled použitých kabelových tras a připojení; j) poskytování technické podpory při správě, údržbě a dalším rozvoji systémů PZTS a EKV. Dalším rozvojem systémů PZTS a EKV se rozumí souhrn činností zahrnující zejména doplňování komponent systémů po jejich základní instalaci, rozšiřování funkcionality systémů spočívající v implementaci nových logických funkcí, integrací nebo softwarových úprav a zvyšování kapacity nebo rozsahu systémua to včetně odborného poradenství a řešení provozních záležitostí; k) možnost doplňování a rozšiřování dodaných systémů PZTS a EKV, aktualizace projektové dokumentace podle skutečného stavu a provádění dalších úkonů souvisejících s demontáží, přesunem a opětovnou montáží systémů na základě pokynů zadavatele.
Interne Kennung: 2600355
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31625000 Einbruchs- und Feuermelder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen, 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung, 35123000 Standortbestimmungsausrüstung, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovení § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost uplatnit inflační / deflační doložku v případě, že míra inflace vyjádřená zveřejněným průměrným ročním indexem inflace / deflace za předchozí rok dle údaje Českého statistického úřadu zveřejněným na jeho internetových stránkách, bude vyšší než 3 %, a zároveň nemůže dojít k meziročnímu navýšení cen o více než 8%. Totéž by platilo i pro případ snížování cen. Navýšení / snížení cen se bude týkat jednotkových cen za jednotlivé úkony dle excelové Přílohy č. 11 HDZD - Nabídková cena. Inflační/deflační doložka s využitím horního a dolního limitu rozděluje cenové riziko na obě smluvní strany takto: a) Dolní limit bude na úrovni 3 %: pokud bude míra inflace nebo deflace menší nebo rovna 3 %, nebudou se jednotkové ceny měnit. b) Horní limit bude na úrovni 8 %: jednotkové ceny se nezvednou/nesníží o více než 8 %. Pokud bude inflace nebo deflace vyšší, jde k tíži Dodavatele nebo objednatele. c) Rozložení cenového rizika na obě smluvní strany: 1) při inflaci: 3/4 k tíži Objednatele; 1/4 k tíži Dodavatele, 2) při deflaci: 1/4 k tíži Objednatele, 3/4 k tíži Dodavatele. d) Obecný výpočet: Proměnné pro výpočet inflace / deflace: míra inflace x(%) míra deflace y (%) dolní limit d (%) horní limit navýšení/snížení m (%) index rozložení cenového rizika R Inflace: ceny se zvednou o (%) x<=d ceny se nemění 0 x>d (x - d) * R < m (x - d) * R (x - d) * R > m m Deflace: ceny se sníží o (%) y<=d ceny se nemění 0 y>d (y – d) * R < m (y - d) * R (y – d) * R > m m e) Příklad výpočtu: 1) míra inflace = 10 %. Výpočet: Nejdříve se odečte dolní limit: 10-3=7. Pak se vypočítají tři čtvrtiny z tohoto rozdílu: 7x0,75=5,25. Jednotkové ceny se tedy v tomto příkladu zvednou o 5,25 %. 2) míra inflace = 15 %. Výpočet: Nejdříve se odečte dolní limit: 15-3=12. Pak se vypočítají tři čtvrtiny z tohoto rozdílu: 12x0,75=9. Vzhledem k tomu, že 9>8, zvednou se v tomto příkladu jednotkové ceny o 8 %. 3) míra deflace = 2,5% Výpočet: Vzhledem k tomu, že 2,5 je méně než 3, nebudou se v tomto příkladu jednotkové ceny snižovat. O změnu jednotkových cen za jednotlivé úkony bude možné požádat nejdříve v roce 2027, konkrétně do 15. února 2027, s ohledem na hodnotu stanovenou Českým statistickým úřadem za rok 2026, a to s účinností změn jednotkových cen od 1. 3. 2027. Následně lze vždy o změnu jednotkových cen požádat do 15. února kalendářního roku s účinností od 1. 3. kalendářního roku následujícího po vydání hodnoty inflace / deflace roku předcházejícího. Další informace jsou uvedeny v Příloze č. 1 HDZD – Obchodní podmínky pro veřejnou zakázku ve formě závazného textu smluv.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2600355
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31625000 Burglar and fire alarms
Additional classification (cpv): 45312000 Alarm system and antenna installation work, 50610000 Repair and maintenance services of security equipment, 35123000 Site-identification equipment, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45300000 Building installation work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: