2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług transportu sanitarnego rozumianego jako przewóz pacjentów Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu na konsultacje i badania diagnostyczne, przekazanie pacjenta do innego podmiotu leczniczego, transport do domu, transport na dializoterapię i innych wynikających z działalności Zamawiającego przez dobę (24h)/7 dni w tygodniu”
Beschreibung: Świadczenie usług transportu sanitarnego rozumianego jako przewóz pacjentów (na konsultacje i badania diagnostyczne, przekazanie pacjenta do innego podmiotu leczniczego, transport do domu, transport na dializoterapię) i innych wynikających z działalności Zamawiającego przez dobę (24h)/7 dni w tygodniu.
Interne Kennung: DA.261.1.53.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Cześć nr 1 – świadczenie usług transportu sanitarnego rozumianego jako przewóz pacjentów (na konsultacje i badania diagnostyczne, przekazanie pacjenta do innego podmiotu leczniczego, transport do domu, transport na dializoterapię) i innych wynikających z działalności Zamawiającego przez dobę (24h)/7 dni w tygodniu.
Interne Kennung: część nr 1