584142-2026 - Ergebnis
Rumänien – Medizinische Verbrauchsartikel – Achiziționare consumabile medicale (82 loturi)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziționare consumabile medicale (82 loturi)
Beschreibung: Achizitionare consumabile medicale (82 loturi) În cadrul procedurii se vor achiziționa consumabile medicale, în urma defalcării obiectului procedurii de achiziție publică pe 82 loturi, cu respectarea conditiilor prevazute in cadrul Caietului de sarcini. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a-11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 3519879_2023_PAAPD1438077
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SET STENT URETERAL DUBLU J CH 6,7,8
Beschreibung: Conform Caietului de sarcini si Anexa nr. 1 la acesta
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: SET NEFROSTOMIE SIMPLA DIMENSIUNNI 10, 12, 14 CH
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: CATETER URETERAL CH 3, 5, 6, 7
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: NEFROSTOMIE CU BALON CH 12, 14
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: NEFROSTOMIE NLP CU BALON CH 20
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: NEFROSTOMIE NLP SIMPLA CU CAPAT DETASABIL CH 20
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: GHID NLP CURB
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: BASKET DE CAPTARE CALCULI
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: ACE PUNCTIE RENALA PERCUTANATA
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: GHID URETERAL ZEBRA
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: TUBURI REDON CH 6, 8, 10, 12
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: TUB DE DREN VENTRAL CH 20, 22, 24
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: GHID URETERAL CU VARF FLEXIBIL
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: ANSE REZECTOSCOP MONOPOLAR
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: ANSE REZECTOSCOP BIPOLAR
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: CABLU LUMINA PENTRU SURSA DE LUMINA ENDOSCOPIE MARCA STORZ
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: CABLU CURENT MONOPOLAR PENTRU REZECTOSCOP STORZ
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: ACE BIOPSIE DE PROSTATA PENTRU MAGNUM GUN BARD
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: CABLU CURENT BIPOLAR PENTRU REZECTOSCOP STORZ
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: STENT URETERAL MONO J CH 6, 7
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: STENT ANTI TUMORAL CH 6,7,8
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: GHID URETERAL CU INVELIS HIDROFILIC
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: GARNITURI URETEROSCOP
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: GARNITURI NEFROSCOP marca Storz (50/2.6)
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: GRNITURI TROCARE LAPAROSCOPIE 10 mm
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: GRNITURI TROCARE LAPAROSCOPIE 5 mm
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: SET CISTOSTOMIE
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: TEACA DE ACCES URETERAL
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: SISTEM DE IRIGARE DUAL FLOW PENTRU ENDOSOPIE
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: CATETER CU VARF TIEMAN
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: CASETE HISTOLOGICE CU BURETE PENTRU PUNCTIE BIOPSIE DE PROSTATA
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: SISTEM DE IRIGARE – TRAXER FLOW
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Kituri terapie si accesorii
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Set catetere
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Cateter cu balon de predilatare semicompliant cu tehnologie de impingere
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Cateter cu balon non-compliant pentru postdilatarea arterelor coronare mari
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Cateter cu balon tip cutting ballon
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Stent activ farmacologic coronarian pentru artere coronare de calibru mare
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: Stent activ farmacologic coronarian pentru leziuni de trunchi comun ACS
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Tub de presiune pentru monitorizare presionala
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: Ghid angiografie hidrofilic tip 1
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Ghid angiografie hidrofilic tip 2
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: Set introductor arterial femural atraumatic
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: Set introductor arterial radial armat
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: Set introductor arterial radial atraumatic
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: Set introductor arterial special pentru abord radial
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: Set introductor radial cu sistem de compresie radiala
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: Cateter angiografie coronariana pentru abord transradial
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: Dispozitiv pentru hemostaza radiala patenta
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: Sistem de inchidere percutana a orificiului de punctie femurala
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: Microcateter pentru angioplastie coronariana
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: Ghid hidrofilic pentru angioplastie periferica
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: Cateter cu balon de predilatare coronariana pentru ocluzii totale cronice
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: Stent pentru angioplastie carotidiana cu perete dublu strat
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: Dispozitiv protectie antiembolica cerebrala tip filtru distal fix
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: Set inflator
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: Ghid de angioplastie coronariana tip 5
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: Cateter cu balon activ farmacologic pentru angioplastie coronariana
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: Hartie termica 57mm compatibil incubator UGAIYA
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: Hartie termica 57 mmx25m
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: Hartie termica 110 mmx25m
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: Hartie termica 80 mmx50m
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: Filtru apă.mărime 10”,porozitate 25 microni
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: Filtru apă.mărime 10”,porozitate 50 microni
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: Sare tablete activ vab 25 kg
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: Protectoare instrumentar M 50 buc/pac
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: Spray lubrifiere instrumentar
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: Cartus/rolă cu cerneală pentru etichetat
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: Etichetă container dim 6,7x 3,7 cm
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: Acid citric
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: Ace spinale CU bizou Quincke 120 mm
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: Ace spinale diferite dimensiuni Quincke
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: Ace spinale diferite dimensiuni Pencil point
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: Set pentru anestezie combinata
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: Trusa epidurala anestezie
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: Ac ptr anest. epidurala
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: Seringa ptr. anest. epidurala
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: Ace pentru aneezie plexala
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: Sistem Injectare Cristalin
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: Caseta plastic compatibila cu aparatul de Falcoemulsificare Centurion
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: Cutit Oftamologic
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: Vitreotom 23GA compatibil cu aparatul Centurion
Interne Kennung: 82