2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SZYBKICH TESTÓW Z ZAKRESU TOKSYKOLOGII ORAZ BARWNIKÓW ANALITYCZNYCH, ODCZYNNIKÓW I TESTÓW WYKRYWAJĄCYCH PATOGENY ZAKAŹNE WRAZ Z NAJMEM URZĄDZENIA DO ODCZYTU TESTÓW PRZEZ OKRES 24 MIESIĘCY
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dostawę szybkich testów z zakresu toksykologii oraz barwników analitycznych, odczynników i testów wykrywających patogeny zakaźne wraz z najmem urządzenia do odczytu testów przez okres 24 miesięcy. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ Formularzu cenowym i Załączniki nr 2a do SWZ Parametry graniczne.
Interne Kennung: 4WSzKzP.SZP.2612.89.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Wykonawcy nie przysługują względem Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tytułu niezrealizowania pełnej ilości przedmiotu zamówienia. Niezrealizowana część umowy nie będzie większa niż 70% ceny brutto umowy. Zamówienie gwarantowane wynosi 30% ceny brutto umowy. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji Wykonawca zobowiązuje się umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości towaru na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem gwarantowanym. 2. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź braku środków finansowych na ten cel. 3. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. Pisemna forma powiadomienia wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez zamawiającego, jest wiążąca dla wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych w niniejszej umowie dla zakupu realizowanego w ramach opcji. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji postanowienia niniejszej umowy obowiązują odpowiednio.