584176-2025 - Ergebnis
Polen – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej i robót budowlanych pn.: „Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 500,00 kWp w Lublińcu.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej i robót budowlanych pn.: „Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 500,00 kWp w Lublińcu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej i robót budowlanych pn.: „Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 500,00 kWp w Lublińcu”. 2. Szczegółowy zakres i warunki realizacji zamówienia przedstawiają:  Program Funkcjonalno-Użytkowy,  Opinie techniczne istniejących konstrukcji dachowych  projekt umowy,  Warunki przyłączenia do sieci dystrybucyjnej Ww. dokumenty stanowią załączniki do SWZ i są jej integralną częścią.
Vorherige Bekanntmachung: 470716-2025
Interne Kennung: 10/2025/ZP/WIB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45261210 Dachdeckarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej i robót budowlanych pn.: „Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 500,00 kWp w Lubińcu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej i robót budowlanych pn.: „Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 500,00 kWp w Lublińcu”. Szczegółowy zakres i warunki realizacji zamówienia przedstawiają: - Program Funkcjonalno-Użytkowy, - Opinie techniczne istniejących konstrukcji dachowych - projekt umowy, - Warunki przyłączenia do sieci dystrybucyjnej Ww. dokumenty stanowią załączniki do SWZ i są jej integralną częścią.