2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobiliteitsoplossing (MaaS) 2026
Beschreibung: De scope van de opdracht betreft het implementeren van een geïntegreerd systeem die de volgende onderdelen bevat: - Mobiliteitskaart voor OV-reizen van medewerkers van ROC van Twente t.b.v. woon-werk verkeer en dienstreizen met aanverwante dienstverlening; - Het registreren, faciliteren en adviseren van de ritregistratie en verwerking van het woon-werkverkeer en de dienstreizen. Opdrachtnemer dient hierbij een bijdrage te leveren aan: o Verduurzaming: CO2-uitstoot van reisbewegingen verminderen om de ecologische voetafdruk te verkleinen; o Vereenvoudigen van de huidige administratieve lasten voor zowel medewerkers, leidinggevenden en medewerkers van M&O; - Het faciliteren van deelvervoer; - Het voldoen aan de rapportageverplichtingen zoals voorgeschreven door de Wet Personenvervoer (WPM); - Het reserveren van parkeerplekken op de toegewezen locaties van ROC van Twente, passend bij individuele parkeerrechten van de medewerker; - Toegang en beheer parkeerterreinen en voorzieningen en toe Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63700000 Hilfstätigkeiten für den Land-, Schiffs- und Luftverkehr
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst kan door Opdrachtgever maximaal drie (3) maal met twee (2) jaar worden verlengd, derhalve tot en met 31 december 2036. Per laatstgenoemde datum is deze Overeenkomst zonder schriftelijke aankondiging van rechtswege geëindigd.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Mobiliteitsoplossing (MaaS) 2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 63700000 Servicios complementarios para el transporte terrestre, marítimo y aéreo
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: