2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tijdelijke opvanglocatie op het water i.h.k.v. opvang ontheemden uit Oekraïne
Beschreibung: De te vergeven opdracht betreft het huren van een tijdelijke opvanglocatie op het water inclusief een beheerder. Doel is het realiseren van opvang van ontheemden uit Oekraïne met als uitgangspunt voldoen aan de SES WOA score (sociaaleconomische score van een gemeente) opgesteld door het Rijk. De huidige opvangsituatie middels een opvangboot is verlengd tot 26 januari 2026. Vanaf die datum is de gemeente voornemens een nieuwe opvanglocatie op een boot te realiseren voor 250 vluchtelingen. De te huren opvanglocatie in de vorm van en (hotel)boot/boten of ponton(s) met woonunits, is gelegen aan de Rietbaan in Hendrik-Ido-Ambacht. De opdracht omvat tevens het verzorgen van schoonmaakdiensten van de locatie en catering aan boord. ...een nieuwe opvanglocatie op een boot te realiseren voor 250 vluchtelingen.
Interne Kennung: 240190GHA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55200000 Campingplätze und andere Unterkünfte (außer Hotels)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55250000 Vermietung von möblierten Unterkünften für Kurzaufenthalte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De te vergeven opdracht betreft het huren van een tijdelijke opvanglocatie op het water inclusief een beheerder. Doel is het realiseren van opvang van ontheemden uit Oekraïne met als uitgangspunt voldoen aan de SES WOA score (sociaaleconomische score van een gemeente) opgesteld door het Rijk. De huidige opvangsituatie middels een opvangboot is verlengd tot 26 januari 2026. Vanaf die datum is de gemeente voornemens een nieuwe opvanglocatie op een boot te realiseren voor 250 vluchtelingen. De te huren opvanglocatie in de vorm van en (hotel)boot/boten of ponton(s) met woonunits, is gelegen aan de Rietbaan in Hendrik-Ido-Ambacht. De opdracht omvat tevens het verzorgen van schoonmaakdiensten van de locatie en catering aan boord. Doel is het realiseren van opvang van ontheemden uit Oekraïne met als uitgangspunt voldoen aan de SES WOA score (sociaaleconomische score van een gemeente) opgesteld door het Rijk. De huidige opvangsituatie middels een opvangboot is verlengd tot 26 januari 2026. Vanaf die datum is de gemeente voornemens een nieuwe opvanglocatie op een boot te realiseren voor 250 vluchtelingen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst treedt in werking op 26 januari 2026 en wordt gesloten voor een periode tot 4 maart 2027 gelet op RTB van het Rijk. Indien RTB wordt verlengd, dan wordt onderhavige opdracht verlengd tot de uiterste datum van de RTB. De opdracht kan telkens optioneel met een verlengingstermijn van 6 maanden worden verlengd tot maximaal 48 maanden gerekend vanaf ingangsdatum Overeenkomst.