584234-2026 - Ergebnis
Slowenien – Schneeräumung – Odstranjevanje snega na postajah/postajališčih na območju SŽ v zimskem obdobju 2026 - 2029
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odstranjevanje snega na postajah/postajališčih na območju SŽ v zimskem obdobju 2026 - 2029
Beschreibung: Odstranjevanje snega na postajah/postajališčih na območju SŽ v zimskem obdobju 2026 - 2029
Interne Kennung: JN-74426
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Litija, Kresnice, Jevnica, Laze, Zalog, Polje, Tivoli, Brinje, Ježica, Črnuče, Trzin IOC, Trzin Mlake, Trzin, Domžale, Rodica, Jarše Mengeš, Homec, Šm
Beschreibung: Odstranjevanje snega na postajah in postajališčih.
Interne Kennung: 529180
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Los: LOT-0002
Titel: Litostroj, Stegne, Vižmarje, Medno, Medvode, Reteče, Škofja loka, Kranj, Podnart, Otoče, Globoko, Radovljica, Lesce Bled, Žirovnica, Slovenski Javornik, Jesenice, Kočna, Vintgar, Podhom, Bled jezero, Bohinjska Bela, Nomenj, Bohinjska Bistrica
Interne Kennung: 529181
Los: LOT-0003
Titel: Rosalnice, Metlika, Dobravice, Gradac, Črnomelj, Otovec, Semič, Rožni dol, Uršna sela, Birčna vas, Šmihel, NM Kandija, NM center, Novo mesto, Hudo, Mi
Interne Kennung: 529182
Los: LOT-0004
Titel: Štefan, Velika Loka, Šentlovrenc, Gaber, Radohova vas, Šentvid pri Stični, Ivančna Gorica, Polževo, Višnja Gora, Žalna, Mlačevo, Grosuplje, Šmarje Sap
Interne Kennung: 529183
Los: LOT-0005
Titel: Dolgi Most, Brezovica, Notranje Gorice, Rakek, Postojna
Interne Kennung: 529184
Los: LOT-0006
Titel: Dobova, Brežice, Krško, Brestanica, Blanca, Breg, Loka, Radeče, Hrastnik, Trbovlje, Zagorje, Rimske Toplice, Laško
Interne Kennung: 529185
Los: LOT-0007
Titel: Celje, Šentjur, Grobelno, Ponikva, Ostrožno, Dolga Gora, Poljčane, Slovenska Bistrica, Pragersko, Grobelno, Šentvid, Stranje, Mestinje, Podplat, Tekač
Interne Kennung: 529186
Los: LOT-0008
Titel: Rače, Orehova vas, Hoče, Maribor-Tezno, Maribor, Pesnica, Cirknica, Šentilj, Maribor -Tabor, Maribor - Studenci, Maribor - Sokolska, Marles, Limbuš, B
Interne Kennung: 529187
Los: LOT-0009
Titel: Šikole, Cirkovce, Strnišče, Kidričevo, Hajdina, Moškanci, Zamušani, Osluševci, Velika nedelja, Frankovci, Obrež, Pušenci, Pavlovci, Ivanjkovci, Mekotn
Interne Kennung: 529188