584245-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Heizöle – Achiziție publică de păcură ușoară cu conținut de sulf maxim 1%
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziție publică de păcură ușoară cu conținut de sulf maxim 1%
Beschreibung: Obiectul contractului constă în livrarea contității de 1700 de tone de păcură ușoară cu conținut de sulf de maxim 1%, cu caracteristicile fizico-chimice prevăzute în caietul de sarcini, la locurile de livrare Depozitul CT Gurabarza din localitatea Crișcior, strada Uzinei, nr. 1, județ Hunedoara, pentru perioada 15 ianuarie 2027 - 31 martie 2027. Autoritatea contractanta va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare în a 11 zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor este 20 de zile.
Interne Kennung: Pozitia 1 din Planul anual de achiziții publice pentru anul 2026 - 2224/06.05.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135000 Heizöle
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Achiziție publică de păcură ușoară cu conținut de sulf maxim 1% pentru perioada 15.01.2027 - 31.03.2027.
Interne Kennung: 1