584249-2025 - Ergebnis
Polen – Laborreagenzien – Sukcesywna dostawa i transport na koszt Wykonawcy odczynników, zestawów odczynników wraz z dzierżawą urządzeń do badań mikrobiologicznych i diagnostycznych do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach na 2025r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa i transport na koszt Wykonawcy odczynników, zestawów odczynników wraz z dzierżawą urządzeń do badań mikrobiologicznych i diagnostycznych do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach na 2025r.
BeschreibungSukcesywna dostawa i transport na koszt Wykonawcy odczynników, zestawów odczynników wraz z dzierżawą urządzeń do badań mikrobiologicznych i diagnostycznych do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach na 2025r. Pakiet I.1 - Zestawy odczynników do badań chorób zakaźnych oraz dzierżawa urządzeń Pakiet I.2: Surowice Salmonella Pakiet I.3: Surowice Shigella Pakiet I.4: Osocze królicze Pakiet I.5: Sporale Pakiet I.6 - Odczynniki diagnostyczne - lateksy Pakiet I.7: Materiały pomocnicze do mikrobiologii Pakiet I.8: Materiały pomocnicze dla mikrobiologii II Pakiet I.9: Materiały do systemu mini Vidas Pakiet I.10: Karty do systemu Vitek 2 Compact Pakiet I.11: Zestaw ELISA Pakiet I.12: Szczepy odniesienia i systemy do ich przechowywania Pakiet I.13: Materiały odniesienia dla mikrobiologii Pakiet I.14: Materiały do badań mikrobiologicznych (podłoża sypkie, suplementy i dodatki do podłoży) Pakiet I.15: Gotowe podłoża mikrobiologiczne na płytkach I Pakiet I.16: Płytki odciskowe. Pakiet I.17: Gotowe podłoża mikrobiologiczne w probówkach Pakiet I.18: Podłoża gotowe na płytkach do badań mikrobiologicznych żywności I Pakiet I.19: Pożywki agarowe do rozpuszczenia i rozlania na płytki - w butelkach Pakiet I.20: Pożywki gotowe w butelkach lub kolbkach Pakiet I.21: Podłoża gotowe w probówkach do badań mikrobiologicznych żywności Pakiet I.22: Gotowe podłoża do badań mikrobiologicznych wody Pakiet I.23: Testy LAL Pakiet I.24: Zestawy do badań metodą PCR I Pakiet I.25: Zestawy do badań metodą PCR II Pakiet I.26: Zestawy do systemu automatycznej elektroforezy Pakiet I.27: Materiały do automatycznej ekstracji materiału genetycznego Pakiet I.28: Materiały do ekstracji materiału genetycznego Pakiet I.29: Zestawy do badań molekularnych Pakiet I.30: Odczynniki do pomiaru stężenia DNA Pakiet I.31: Odczynniki do sekwencjonowania
Vorherige Bekanntmachung326755-2025
Interne KennungOA.272.3.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy: a) nie podlegają wykluczeniu, b) spełniają warunki udziału w postępowaniu. 2. Zamawiający wymaga wykazania przez wykonawców spełnienia warunków określonych w art. 112 ust. 2 ustawy Pzp, dotyczących: a) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym, Zamawiający nie określa szczegółowych wymagań oraz sposobu spełnienia tego warunku b) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, Zamawiający nie określa szczegółowych wymagań oraz sposobu spełnienia tego warunku. c) sytuacji ekonomicznej lub finansowej, Zamawiający nie określa szczegółowych wymagań oraz sposobu spełnienia tego warunku w tym zakresie d) zdolności technicznej lub zawodowej, Zamawiający nie określa szczegółowych wymagań oraz sposobu spełnienia tego warunku w tym zakresie . Przedmiotowe środki dowodowe Środki służące potwierdzeniu zgodności oferowanych dostaw, usług lub robót budowlanych z wymaganiami, cechami lub kryteriami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) lub opisie kryteriów oceny ofert, lub wymaganiami związanymi z realizacją zamówienia (art. 7 pkt 20 oraz art.106 ust.1 pzp). a)Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych, a Wykonawca składa je wraz z ofertą. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. Zamawiający informuje, że nie wezwie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeżeli przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub gdy mimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. Zamawiający może żądać od wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych. b) W celu potwierdzenia, że oferowana dostawa odpowiada wymaganiom określonym w OPZ Zamawiający wymaga od Wykonawcy: dołączenia do oferty w wersji elektronicznej lub papierowej (oprócz wskazania w ofercie producenta i numeru katalogowego) deklarację, specyfikacje jakościowe z danymi technicznymi, certyfikaty kontroli jakości, karty charakterystyki lub kserokopię katalogu oferowanego produktu ze wskazaniem nr katalogu producenta, umożliwiające weryfikację, czy oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia jest zgodny z wymaganiami jakościowymi, a dla każdej pozycji, dla której wskazano to w opisie przedmiotu zamówienia, w wersji elektronicznej przykładowych dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań zawartych w SWZ np.: certyfikatów analizy, świadectw kontroli jakości, certyfikatów z niepewnościami, świadectw wzorcowania GUM, certyfikatu CE IVD, certyfikatów akredytowanych laboratoriów wzorcujących dotyczących oferowanych produktów. Zamiennie dopuszcza się wskazanie adresów stron internetowych, na których można znaleźć informacje lub dokumenty potwierdzające spełnienie wymagań zawartych w SWZ. Zamawiający akceptuje odpowiednie przedmiotowe środki dowodowe, inne niż te, o których mowa w art. 105 ust. 1 i 3 ustawy, w szczególności dokumentację techniczną producenta, w przypadku gdy dany wykonawca nie ma ani dostępu do certyfikatów lub sprawozdań z badań, o których mowa w art. 105 ust. 1 i 3 ustawy, ani możliwości ich uzyskania w odpowiednim terminie, o ile ten brak dostępu nie może być przypisany danemu wykonawcy, oraz pod warunkiem że dany wykonawca udowodni, że wykonywane przez niego roboty budowlane, dostawy lub usługi spełniają wymagania, cechy lub kryteria określone w opisie przedmiotu zamówienia lub kryteriów oceny ofert, lub wymagania związane z realizacją zamówienia. Zgodnie z art. 105 ust. 4 ustawy Zamawiający akceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeśli potwierdzają, że oferowane dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria. Certyfikaty, świadectwa, specyfikacje itp. dostarczane z produktami, powinny zawierać wszystkie dane zamieszczone w przykładowych dokumentach przekazanych wraz z ofertami. Złożone dokumenty powinny być sporządzone w języku polskim. Obcojęzyczne dokumenty należy dołączyć wraz z tłumaczeniem na język polski. Jako, że świadectwa jakości i certyfikaty jakości są dokumentami wystawianymi dla każdej serii produktu i są dokumentami przykładowymi, zawierają oznaczenia międzynarodowe w jednostkach Si w tym szczególnym przypadku Zamawiający zgodnie z art. 20 ust. 3 ustawy Pzp dopuszcza złożenie certyfikatów, świadectw, specyfikacji jakościowych, deklaracji zgodności i innych dokumentów przedmiotowych w jednym z języków powszechnie używanych w handlu międzynarodowym np. angielskim. Ponadto dopuszcza się wskazanie adresów stron internetowych, na których można znaleźć informacje lub dokumenty potwierdzające spełnienie wymagań zawartych w SWZ. Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet I.1 - Zestawy odczynników do badań chorób zakaźnych oraz dzierżawa urządzeń
BeschreibungZestawy odczynników do badań chorób zakaźnych oraz dzierżawa urządzeń
Interne KennungPakiet I.1 - Zestawy odczynników do badań chorób zakaźnych oraz dzierżawa urządzeń
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
LosLOT-0002
TitelPakiet I.2: Surowice Salmonella
BeschreibungSurowice Salmonella
Interne KennungPakiet I.2: Surowice Salmonella
LosLOT-0003
TitelPakiet I.3: Surowice Shigella
BeschreibungPakiet I.3: Surowice Shigella
Interne KennungPakiet I.3: Surowice Shigella
LosLOT-0004
TitelPakiet I.4: Osocze królicze
BeschreibungOsocze królicze
Interne KennungPakiet I.4: Osocze królicze
LosLOT-0005
TitelPakiet I.5: Sporale
BeschreibungSporale
Interne KennungPakiet I.5: Sporale
LosLOT-0006
TitelPakiet I.6 - Odczynniki diagnostyczne - lateksy
BeschreibungOdczynniki diagnostyczne - lateksy
Interne KennungPakiet I.6 - Odczynniki diagnostyczne - lateksy
LosLOT-0007
TitelPakiet I.7: Materiały pomocnicze do mikrobiologii
BeschreibungMateriały pomocnicze do mikrobiologii
Interne KennungPakiet I.7: Materiały pomocnicze do mikrobiologii
LosLOT-0008
TitelPakiet I.8: Materiały pomocnicze dla mikrobiologii II
BeschreibungMateriały pomocnicze dla mikrobiologii II
Interne KennungPakiet I.8: Materiały pomocnicze dla mikrobiologii II
LosLOT-0009
TitelPakiet I.9: Materiały do systemu mini Vidas
BeschreibungMateriały do systemu mini Vidas
Interne KennungPakiet I.9: Materiały do systemu mini Vidas
LosLOT-0010
TitelPakiet I.10: Karty do systemu Vitek 2 Compact
BeschreibungKarty do systemu Vitek 2 Compact
Interne KennungPakiet I.10: Karty do systemu Vitek 2 Compact
LosLOT-0011
TitelPakiet I.11: Zestaw ELISA
BeschreibungZestaw ELISA
Interne KennungPakiet I.11: Zestaw ELISA
LosLOT-0012
TitelPakiet I.12: Szczepy odniesienia i systemy do ich przechowywania
BeschreibungSzczepy odniesienia i systemy do ich przechowywania
Interne KennungPakiet I.12: Szczepy odniesienia i systemy do ich przechowywania
LosLOT-0013
TitelPakiet I.13: Materiały odniesienia dla mikrobiologii
BeschreibungMateriały odniesienia dla mikrobiologii
Interne KennungPakiet I.13: Materiały odniesienia dla mikrobiologii
LosLOT-0014
TitelPakiet I.14: Materiały do badań mikrobiologicznych (podłoża sypkie, suplementy i dodatki do podłoży)
BeschreibungMateriały do badań mikrobiologicznych (podłoża sypkie, suplementy i dodatki do podłoży)
Interne KennungPakiet I.14: Materiały do badań mikrobiologicznych (podłoża sypkie, suplementy i dodatki do podłoży)
LosLOT-0015
TitelPakiet I.15: Gotowe podłoża mikrobiologiczne na płytkach I
BeschreibungGotowe podłoża mikrobiologiczne na płytkach I
Interne KennungPakiet I.15: Gotowe podłoża mikrobiologiczne na płytkach I
LosLOT-0016
TitelPakiet I.16: Płytki odciskowe.
BeschreibungPłytki odciskowe.
Interne KennungPakiet I.16: Płytki odciskowe.
LosLOT-0017
TitelPakiet I.17: Gotowe podłoża mikrobiologiczne w probówkach
BeschreibungGotowe podłoża mikrobiologiczne w probówkach
Interne KennungPakiet I.17: Gotowe podłoża mikrobiologiczne w probówkach
LosLOT-0018
TitelPakiet I.18: Podłoża gotowe na płytkach do badań mikrobiologicznych żywności I
BeschreibungPodłoża gotowe na płytkach do badań mikrobiologicznych żywności I
Interne KennungPakiet I.18: Podłoża gotowe na płytkach do badań mikrobiologicznych żywności I
LosLOT-0019
TitelPakiet I.19: Pożywki agarowe do rozpuszczenia i rozlania na płytki - w butelkach
BeschreibungPożywki agarowe do rozpuszczenia i rozlania na płytki - w butelkach
Interne KennungPakiet I.19: Pożywki agarowe do rozpuszczenia i rozlania na płytki - w butelkach
LosLOT-0020
TitelPakiet I.20: Pożywki gotowe w butelkach lub kolbkach
BeschreibungPożywki gotowe w butelkach lub kolbkach
Interne KennungPakiet I.20: Pożywki gotowe w butelkach lub kolbkach
LosLOT-0021
TitelPakiet I.21: Podłoża gotowe w probówkach do badań mikrobiologicznych żywności
BeschreibungPodłoża gotowe w probówkach do badań mikrobiologicznych żywności
Interne KennungPakiet I.21: Podłoża gotowe w probówkach do badań mikrobiologicznych żywności
LosLOT-0022
TitelPakiet I.22: Gotowe podłoża do badań mikrobiologicznych wody
BeschreibungGotowe podłoża do badań mikrobiologicznych wody
Interne KennungPakiet I.22: Gotowe podłoża do badań mikrobiologicznych wody
LosLOT-0023
TitelPakiet I.23: Testy LAL
BeschreibungTesty LAL
Interne KennungPakiet I.23: Testy LAL
LosLOT-0024
TitelPakiet I.24: Zestawy do badań metodą PCR I
BeschreibungZestawy do badań metodą PCR I
Interne KennungPakiet I.24: Zestawy do badań metodą PCR I
LosLOT-0025
TitelPakiet I.25: Zestawy do badań metodą PCR II
BeschreibungZestawy do badań metodą PCR II
Interne KennungPakiet I.25: Zestawy do badań metodą PCR II
LosLOT-0026
TitelPakiet I.26:Zestawy do systemu automatycznej elektroforezy
BeschreibungZestawy do systemu automatycznej elektroforezy
Interne KennungPakiet I.26:Zestawy do systemu automatycznej elektroforezy
LosLOT-0027
TitelPakiet I.27: Materiały do automatycznej ekstrakcji materiału genetycznego
BeschreibungMateriały do automatycznej ekstrakcji materiału genetycznego
Interne KennungPakiet I.27: Materiały do automatycznej ekstrakcji materiału genetycznego
LosLOT-0028
TitelPakiet I.28:Materiały do ekstrakcji materiału genetycznego
BeschreibungMateriały do ekstrakcji materiału genetycznego
Interne KennungPakiet I.28:Materiały do ekstrakcji materiału genetycznego
LosLOT-0029
TitelPakiet I.29:Zestawy do badań molekularnych
BeschreibungZestawy do badań molekularnych
Interne KennungPakiet I.29:Zestawy do badań molekularnych
LosLOT-0030
TitelPakiet I.30: Odczynniki do pomiaru stężenia DNA
BeschreibungOdczynniki do pomiaru stężenia DNA
Interne KennungPakiet I.30: Odczynniki do pomiaru stężenia DNA
LosLOT-0031
TitelPakiet I.31: Odczynniki do sekwencjonowania
BeschreibungOdczynniki do sekwencjonowania
Interne KennungPakiet I.31: Odczynniki do sekwencjonowania