2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instrumentu piegāde SIA “Jūrmalas slimnīca” endoskopijas kabinetam
Beschreibung: Iepirkuma priekšmets ir dažādu instrumentu piegāde endoskopiskajām manipulācijām 24 (divdesmit četrus) mēnešus no līguma spēkā stāšanās dienas vai līdz tiek sasniegts nolīgtais preču apjoms naudas izteiksmē (kurš nosacījums iestājas agrāk) saskaņā ar tehnisko specifikāciju-tehnisko-finanšu piedāvājumu un līguma projektu. Preču piegādes vieta – SIA “Jūrmalas slimnīca”, Vienības prospektā 19/21, Jūrmalā.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente