2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi remontów silników elektrycznych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Usługi remontów silników elektrycznych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Interne Kennung: PZP/ASA/00271/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1:Remonty silników elektrycznych wyprodukowanych przez DFME Damel S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Remonty silników elektrycznych wyprodukowanych przez DFME Damel S.A. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1:Remonty silników elektrycznych wyprodukowanych przez DFME Damel S.A.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2:Remonty silników elektrycznych wyprodukowanych przez ZME EMIT S.A..
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Remonty silników elektrycznych wyprodukowanych przez ZME EMIT S.A.. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2:Remonty silników elektrycznych wyprodukowanych przez ZME EMIT S.A..
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3:Remonty silników elektrycznych wyprodukowanych przez ME Celma S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Remonty silników elektrycznych wyprodukowanych przez ME Celma S.A. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3:Remonty silników elektrycznych wyprodukowanych przez ME Celma S.A.
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4:Remont silników elektrycznych wyprodukowanych przez FSE Tamel S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Remont silników elektrycznych wyprodukowanych przez FSE Tamel S.A. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4:Remont silników elektrycznych wyprodukowanych przez FSE Tamel S.A.
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5:Remonty silników elektrycznych prądu stałego wyprodukowanych przez ZME EMIT S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Remonty silników elektrycznych prądu stałego wyprodukowanych przez ZME EMIT S.A. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5:Remonty silników elektrycznych prądu stałego wyprodukowanych przez ZME EMIT S.A.
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6:Remonty silników elektrycznych w zakresie udrażniania obiegów wodnych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Remonty silników elektrycznych w zakresie udrażniania obiegów wodnych. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6:Remonty silników elektrycznych w zakresie udrażniania obiegów wodnych.