See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych Ryfama dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A., nr grupy 292-10-01
Beschreibung: Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. Zamówienie obejmuje dostawę części zamiennych do przenośników zgrzebłowych Ryfama dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Vorherige Bekanntmachung: 469391-2025
Interne Kennung: 702500966
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych Ryfama dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (1)
Beschreibung: zadania nr 5, 13, 14, 28, 29, 31 poz. 32, 51
Interne Kennung: 702500966 cz. 1
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych Ryfama dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (2)
Beschreibung: Zadania nr 11, 16, 23
Interne Kennung: 702500966 cz. 2
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych Ryfama dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (3)
Beschreibung: Zadania nr 7, 31 poz. 21.
Interne Kennung: 702500966 cz. 3
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych Ryfama dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (4)
Beschreibung: Zadania nr 31 poz. 15, 20, 22, 35.
Interne Kennung: 702500966 cz. 4
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych Ryfama dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (5)
Beschreibung: Zadanie nr 31 poz. 41
Interne Kennung: 702500966 cz. 5
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych Ryfama dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (6)
Beschreibung: Zadania nr 4, 8, 9, 10, 18, 27, 31 poz. 3, 8, 11, 34, 45, 47, 48, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 61, 66
Interne Kennung: 702500966 cz. 6
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych Ryfama dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (7)
Beschreibung: Zadanie nr 31 poz. 59
Interne Kennung: 702500966 cz. 7
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych Ryfama dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (8)
Beschreibung: Zadania nr 6, 12, 17, 31 poz. 17, 23, 26, 27, 37, 38, 39, 40, 43, 49, 50, 82, 86.
Interne Kennung: 702500966 cz. 8
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych Ryfama dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (9)
Beschreibung: Zadania nr 1, 2, 3, 15, 24, 30.
Interne Kennung: 702500966 cz. 9
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych Ryfama dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (10)
Beschreibung: Zadania nr 20, 21, 22, 31 poz. 1, 2, 4, 6, 7, 9, 10, 46, 64, 65, 71, 72, 73, 74, 77, 80, 87.
Interne Kennung: 702500966 cz. 10
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych Ryfama dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (11)
Beschreibung: Zadania nr 31 poz. 25, 33, 42, 44.
Interne Kennung: 702500966 cz. 11
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa części zamiennych do przenośników zgrzebłowych Ryfama dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (12)
Beschreibung: Zadania nr 19, 25, 26, 31 poz. 5, 12, 13, 14, 18, 19, 28, 29, 30, 52, 60, 62, 63, 67, 68, 69, 70, 75, 76, 78, 79, 81, 83, 84, 85.
Interne Kennung: 702500966 cz. 12