2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nowego średniego samochodu pożarniczego dla jednostki OSP Dobra – postępowanie II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup nowego średniego samochodu pożarniczego dla jednostki OSP Dobra z napędem stałym 4x4 dla jednostki OSP z terenu Gminy Strzeleczki. Samochód powinien być wyposażony w urządzenia sygnalizacyjno – ostrzegawcze, przystosowany do przewozu minimum 6 osób w układzie 1+1+4. Wyposażony w zbiornik wody do celów gaśniczych o pojemności zbiornika na wodę maksymalnie do 3000 (+/- 5l) litrów. Samochód musi spełniać wymagania pojazdu dopuszczonego do poruszania się po drogach publicznych, zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa o Ruchu Drogowym.
Interne Kennung: NR.IV.271.36.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001